Klub » Nábor

HLEDÁME NOVÉ HOKEJISTY

HC Klášterec nad Ohří zve všechny šikovné chlapce a dívky ve věku 4-7 let do hokejové přípravky! Nábor malých hokejistů probíhá od září pravidelně každé pondělí a čtvrtek od 16:00, kdy se na ledě zimního stadionu konají tréninky těch nejmenších hokejistů. Přijít mezi nás může každý! Pro více informací volejte p. Petra Mikeše 777 171 455!

Kam nasměrovat první kroky na stadionu? U recepce zimního stadionu doleva do šatny č. 205, která je určena pro začínající hokejisty. Ve stejné chodbě po pravé straně ve dveřích č. 224 najdete sklad výstroje, kde Vám bude zapůjčeno potřebné vybavení. Zde se také dozvíte odpovědi na Vaše otázky.

Bezplatné zapůjčení veškerého potřebného vybavení

Všeobecný názor, že je lední hokej pro rodiče příliš drahým sportem, není zcela na místě. Všechny začínající mladé hráče vybavíme potřebnou výstrojí, bezplatně Vám zapůjčíme hokejové brusle, přilbu, chrániče, hokejku. Start hokejové kariéry nikdy nebyl jednodušší!

Finanční nenáročnost

U nás nebudete platit žádné poplatky za členství ani příspěvky, a to až do 4. třídy. Nabízíme Vašim dětem komplexní sportovní průpravu zcela zdarma! Navíc každý hráč hokejového klubu obdrží celoroční permanentku na veřejná bruslení a na všechna domácí utkání „A“ týmu.

Tréninky v ideálních časech

Velký důraz u nejmenších hokejistů klademe na tréninky v ideálních časech pro rodiče. Po celý rok se tréninky hokejové přípravky konají pravidelně v pondělí a ve čtvrtek od 16:00 do 17:00.

Komfort sportovního areálu

Hokejový klub kromě tréninků na ledové ploše nabízí Vašim dětem možnosti využívání tělocvičny, která je součástí zimního stadionu, dále pak kurtů s umělou trávou ve sportovním areálu nebo aquaparku v letních měsících.

O Vaše děti se starají zkušení a kvalifikovaní trenéři, bývalí nebo současní hráči HC Klášterec nad Ohří

Pokud máte jakýkoliv dotaz či námět, neváhejte kontaktovat p. Petra Mikeše +420 777 171 455. Veškeré Vaše otázky budou ochotně zodpovězeny.

Přijďte mezi nás!