Tygři v DERBY neuspěli

V dohrávce Krajské hokejové ligy zamířil Klášterec do nedaleké Kadaně, kde se střetl s místním týmem. Utkání přineslo nejen hned čtrnáct, ale také mnoho vyhrocených soubojů a také jeden usměvný moment, kdy si rozhodčí nechal "poradit" od domácích diváků při přerušení hry a následně vyloučil jednoho z hostujících hráčů. Nicméně Klášterci v utkání vůbec nefungovala obrana a Jiří Tichý v brance nemohl stačit na vše. Tygři nakonec prohráli 8:6 a pro jistotu play-off musí zvítězit v sobotním domácím utkání s Louny a nejlépe výhru poté potvrdit hned v neděli doma proti Lovosicím. Za jistých okolností může však Klášterci stačit "jen" jedna výhra za tři body z víkendových utkání.
1. února 2022 | 18:45 | Kadaň

branky a nahrávky: 3. Stoklásek (Novotný, Hradecký), 9. Krpenský (Strunz), 14. Stoklásek (Holan), 16. Macháček (Strunz), 23. Stoklásek (Hradecký), 30. Hradecký (Stoklásek, Holan), 32. Mojžíš (Macháček, Bartók), 60. Toman – 10. Hanka (Bečka, Prokeš), 11. Bečka (Vlastník, Hanka), 31. Bečka (Danyo), 35. Danyo (Dejmek), 49. Ševčík (Videv, Kosina), 59. Vlastník (Bečka)

Kadaň: O. Pešek (L. Vlček) — R. Psar, J. Krása, R. Jenček, P. Holan — L. Nguyen, R. Krpenský, J. Stoklásek, L. Novotný, R. Mojžíš, L. Bartók, L. Hrdlička, M. Strunz, J. Toman, P. Macháček, M. Hradecký

Klášterec nad Ohří: J. Tichý (P. Hrdina) — J. Barantál, M. Koblitz, O. Blažek, J. Hartman, J. Barantál, J. Boháč, V. Kosina — D. Suk, M. Prokeš, J. Vlastník, J. Hanka, T. Videv, D. Ševčík, V. Bečka, M. Danyo, L. Dejmek