474 376 851 hcklasterec@email.cz

Tygři přivezli tři body z Lovosic a v play-off vyzvou Bílinu.

Tygři zajížděli v posledním kole Základní části Krajské hokejové ligy na led Lovosic a za jistých okolností se v případě výhry mohli posunout na konečné třetí místo v tabulce. To se však i přes výhru nakonec nepodařilo "díky" výhře Kadaně nad Bílinou, která si tak nakonec bronzovou příčku udržela. Tygři tak vyzvou v Play-off vítěze Základní části tým SK Draci Bílina. Klášterec se umístil na konečném čtvrtém místě tabulky a výhodu domácího prostředí v případě rozhodujícího třetího utkání bude mít soupeř. To však nemění nic na tom, že Klášterec bude jistě chtít postoupit do finále Krajské ligy a tam se "porvat" o celkové vítězství. Bílina se po sestupu z druhé nejvyšší soutěže bude samozřejmě chtít vrátit zpět už po prvním roce stráveném v Kraji a do této série vstupuje jako favorit. Série na dvě vítězná utkání mezi Bílinou a Kláštercem slibuje určitě zajímavou podívanou a my budeme rádi, když nás přijdete podpořit přímo na Zimní stadion. O termínech utkání vás budeme včas informovat.
4. února 2023 | 17:00
5:9
2:4, 0:2, 3:3

branky a nahrávky: 9. Pavlata (Povejšil, Zedek), 17. Pavlata (Zedek, Suchánek), 41. Povejšil (Pavlata, Zedek), 53. Pavlata (Zedek), 54. Pavlata (Zedek, Vitvar) – 13. Krejsa (Kosina, Suk), 16. Blažek (Vlastník), 16. Krejsa (Danyo, Suk), 18. Danyo (Krejsa), 21. Vlastník (Neuman, Bečka), 32. Neuman (Vlastník, Bečka), 49. Hanka, 53. Neuman (Vlastník, Bečka), 54. Neuman (Bečka)

Lovosice: Koblischke (od 20:01 Vitvar) - Beneš, Zedek, Hanzlíček, Šulc, Gudera, Rusý, Pavlata, Suchánek, Povejšil, Gudera ml.

Klášterec nad Ohří: Kufa (Tichý) - T.Svoboda, D.Svoboda, Koblitz, Blažek, Boháč, Kosina, Neuman, Suk, Vlastník, Nerad, Hanka, Krejsa, Kokman, Bečka

3. prosince 2023 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:1, 1:4, 2:0

Tygři podlehli soupeři o gól.

6. prosince 2023

Číst více >

UTKÁNÍ V KADANI JE ODLOŽENO!

21. listopadu 2023

Sobotní utkání Krajské hokejové ligy mezi týmy SK Kadaň a HC Tygři Klášterec nad Ohří je po dohodě klubů ODLOŽENO. O náhradním termínu vás budeme informovat.

Číst více >

Tygři přivezli z Lovosic dva body

19. listopadu 2023

V dalším kole Krajské hokejové ligy zavítal Klášterec na kluziště Lovosic, kde se nakonec se vší úctou k soupeři nadřel více, než si myslel. Tygři museli celé utkání dotahovat a domácí se dostali ve...

Číst více >