Tygři si odvezli z Roudnice tři body!

Klášterečtí hokejisté zajížděli k dalšímu duelu Krajské hokejové ligy do Roudnice nad Labem. První třetina přinesla vyrovnanou hru a branky se hrstka diváků dočkala až v samém závěru třetiny a to když domácí poslal do vedení Kuchař. Druhé dějství bylo na branky bohaté a přineslo jich celkem pět - dvě domácí a tři hostující. Za Klášterec se postupně prosadila trojice Josef Pöschl, Bronislav Andres a Václav Bečka. Stav před poslední třetinou byl tak 3:3 a pro obě mužstva tak bylo utkání stále otevřené. Závěrečná dvacetiminutovka se nakonec více povedla hostujícím tygrům z Klášterce, kteří si nakonec přispali výhru 6:4. Klášterec tak napravil minulé domácí zaváhání proti Lovosicím a do tabulky si připsal důležité tři body.
12. října 2019 | 17:00 | Roudnice nad Labem
4:6
1:0, 2:3, 1:3

branky a nahrávky: 19. Kuchař (Pokorný, Kolenatý), 24. Kuchař ( Pokorný, Kolenatý), 30. Pokorný (Tintěra, Kuchař), 59. Kuchař (Štosek, Purma) - 22. Pöschl (Vlastník, Nouzák), 31. Andres (Hartman), 36. Bečka (Vlastník, Tichý), 49. Hartman (Andres, Blažek), 55. Bečka (Pöschl), 60. Pöschl (Vlastník)

Roudnice n. L.: Kolařík - Kašička, Kolenatý, Štosek, Brandejský, Kopecký, Kasal, Vacek M., Pokorný, Čichovský, Tintěra, Kuchař, Lauko, Vacek J., Rusý, Vejl, Bačkády, Purma

Klášterec nad Ohří: Tichý (Šebek) - Petrásek, Blažek, Nouzák, Týr, Suk, Andres, Hartman, Vlastník, Bečka, Pöschl