Klášterec měl namále, předvedl nevídaný obrat

Klášterec vyhrál o odřenýma ušima, ale muselo nakonec rozhodnout až prodloužení. Roudničtí tlačili a nenechávali nic zadarmo. Klášterec měl co dělat aby udržel s Roudnicí tempo. Klášterečtí začali bruslit až v poslední části zápasu a to se jim vydařilo a Roudnici doslova rozebrali a nakonec zápas otočili.
4. prosince 2010 | 17:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
8:7
3:2, 0:3, 4:2, 1:0

branky a nahrávky: 4. Polanský (Stehlík, Kocek), 11. Řepík (Hartman, Šíp), 17. Szakal (Šíp, Jáchym), 44. Stehlík (Pražák, Polanský), 49. Stehlík (Pražák), 57. Pražák (Kalinovič, Šíp), 57. Stehlík (Pražák, Loučka), 61. Řepík (Šíp) - 8. Mrňa (Bílek F.), 14. Mrňa (Novák), 25. Veselý (Toma), 30. Štěpán, 40. Štěpán (Chamrád, Kotrba), 53. Chamrád (Kotrba), 56. Mrňa (Bílek, Novák)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Studnička) – Loučka, Kocek, Mašek, Řezníček, Koblitz, Martínek, Polanský, Stehlík, Pražák, Řepík, Šíp, Miklovič, Szakal, Novotný, Jáchym, Hartman, Kalinovič, Flieger, Toman.

Roudnice n. L.: Kolinger (Knap) – Bílek, Antal, Topič, Knesl, Novák, Boháček, Chamrád, Mrňa, Božilov, Sailer, Kotrba, Sladký, Štěpán, Veselý, Toma, Bílek.

Ve 4.minutě Martin Kocek a Jan Stehlík připravili akci v obranném pásmu, Tomáš Polanský si vzal puk, dojel si až do útočného pásma, kde vypálil z levého kruhu až za Kolingerova záda. V 8.minutě přihrával Filip Bílek do rohu útočného pásma Pavlu Mrňovi, který přesně trefil mezeru nad Damaškovým levým ramenem a srovnal tak stav utkání na 1:1. V 11.minutě nahrál Radek Šíp na modrou čáru Martinu Hartmanovi, který pálil na Kolingera, jenže předním stál šikovně postavený Libor Řepík a střelu tečoval. Ve 14.minutě rychle odpověděl Pavel Mrňa, asistence Tomáš Novák. V 17.minutě poslal Marek Jáchym přihrávku Rodkovi Šípovi, který přikopl puk Adamu Szkalovi a ten neměl žádný problém zakončit. V první třetině vypul hotová přestřelka. Roudnice po každé brance dlouho neotálela a hned odpovídala.

Ve 25.minutě nahrál Jan Toma z pozice za brankou na Jakuba Veselého, který poslal puk do Damaškovi branky. Ve 30.minutě poslal do vedení Roudnici Matěj Štěpán. Pře koncem druhé třetiny Roudnice zvíšila svůj náskok na 5:3 po brance Matěje Štěpána, asistence Chamrád a Kotrba.

Ve 44.minutě se ocitl Jan Stehlík´ sám před Kolingerem, když mu z poza branky přistrčil puk Roman Pražák kterému přihrál Tomáš Polanský. Ve 49.minutě pálil Roman Pražák na Kolingera, který vyrazil puk před sebe, jenže tam stál pohotový Jan Stehlík a ten dorazil puk do Kolingerovi branky. V 53.minutě ujel sám na branku Aleš Chamrád po nahrávce od Adama Kotrby. V 56.minutě završil hattrick Pavel Mrňa po nahrávce od Bílka a Nováka.V 57.minutě Radek Šíp s Martinem Kalinovičem rozehráli v útočném pásmu akci a poslali tak Romana Pražáka samotného na branku a ten se nemýlil. V 58.minutě po rozehrání v útočném pásmu se dostal k puku Jakub Loučka,ten přihrál Pražákovi a ten Janu Stehlíkovi, který vyrovnal stav utkání a současně i uzavřel svůj dnešní hattrick. Když byl stav utkání po základní hrací době nerozhodně, šlo se do prodloužení.

V prodloužení rozhodl Libor Řepík po dorážené střele.