Po tuhém boji se radoval Klášterec v nájezdech

Klášterec přivítal v posledním přátelském utkání již podruhé Řisuty a tentokrát musel o vítězství velmi bojovat. Do zápasu vstoupil lépe Klášterec, ale vyloženou šanci si nevypracoval. V 6.minutě uháněl na řisutského brankáře sám Patrik Huňady, ale ani jeho pokus v brance neskončil. První branka padla v 8.minutě a to do domácí branky, když se prosadil Petr Veselý. Klášterec se pokoušel vyrovnat ještě v první třetině, ale to se mu nepodařilo. Vytouženého vyrovnání se dočkali domácí až ve 26.minutě a to když se ke střele dostal Bronislav Andres, který překonal hostujícího Ivašenka. Za stejného stavu se šlo také do kabin. Ve třetí třetině měli více šancí hostující Řisuty, ale domácí brankář Jan Kaššák předvedl několik důležitých zákroků a držel tak svůj tým stále ve hře. Po skončení řádné hrací doby svítil na tabuly stav 1:1 a po dohodě rozhodčích a trenéru se neprodlužovalo, ale rovnou se šlo na samostatné nájezdy. Z každého mužstva jeli tři hráči. Z Klášterce uspěli Ladislav Nguyen a Jan Toman a z Řisut pouze Matěj Kos. Domácí tak vyhráli i čtvrté utkání na domácím kluzišti a z šesti odehraných přátelských zápasů si připsali pět výher a jednu prohru.
1. září 2015 | 18:00 | 27.8.2015
2:1sn
0:1, 1:0, 0:0 - 0:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 26. Andres (Kozák), rozh. náj. Toman – 8. Veselý (Bílek)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Koblitz, Kozák, Žižka, Sommer, Drobný, Hrdlička, Vrtek, Andres, Huňády, Toušek, Nguyen, Vlastník, Diviš, Toman, Ptáčník

HC Řisuty: Ivašenko (Škubal) – Kužel, Kašák, Raclavský, Bílek, Babický, Miláček, Vacek, Butor, Kos, Fortelka, Záleský, Brém, Krpata, Kalla, Janeček, Slavíček, Arnošt, Veselý