Po prvním kole bez bodů!

V prvním kole Krajské hokejové ligy mužů přivítali klášterečtí hokejisté na svém kluzišti "béčko" Litoměřic. Domácí už s novým názvem "Tygři" bohužel v tomto utkání nedokázali bodovat. Po první třetině vedli hosté 2:0. Druhá třetina nabídla zlepšený výkon domácích, kteří se dokázali prosadit hned třikrát, hosté vstřelili dvě branky a tak se šlo do posledního dějství za stavu 3:4. Bohužel domácím utekla i díky častému vylučovaní první půlka třetí třetiny a v 50.minutě už to bylo 3:7. Poslední tečku za utkáním udělal Vít Procházka, který tak jen zmírnil vysokou porážku 4:7.
15. září 2018
4:7
0:2, 3:2, 1:3

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 32. Vlášek, 34. Videv (Hartman), 37. Hartman (Vlastník), 58. Procházka – 8. Rusý (Drabek), 10. Domský (Zedek), 31. Drábek, 36. Vandas (Pavlata), 45. Vandas (Pavlata), 50. Domský (Student), 51. Drábek (Pavlata)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) – Bárta, Videv, Blažek, Ženský, Drazdík, Vlášek, Procházka, Hartman, Vlastník, Týr, Beran, Bečka, Kosina, Koblitz O.

Litoměřice B: Sklíba (Kuneš) – Opava, Kolenatý, Drábek, Fábry, Rusý, Zedek, Dómský, Racek, Student, Kundrát, Hruška, Vandas, Cerman, Purma, Pavlat