Klášterec nezvládl derby a podlehl Sokolovu

Klášterečtí hokejisté v očekávaném derby proti Sokolovu nevyhráli a připsali si porážku 1:5. Favorizovaný soupeř se dostal do dvougólového vedení po první třetině po brankách Vaňka a Bauera. Ve druhé třetině nejprve domácí Martin Kalinovič snížil stav na 1:2, ale hostující Vaněk a Hudák poslali sokolovské hráče do vedení 4:1 po druhé třetině a bylo rozhodnuto. V poslední třetině inkasoval Klášterec ještě jednu branku z hokejky Schussera a domácí tak prohráli i druhý vzájemný zápas v sezóně.
18. prosince 2013 | 18:30 | Klášterec nad Ohří
1:5
0:2, 1:2, 0:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 28. Kalinovič (Kuncl, Jáchym) – 10. Vaněk (Kverka, Boušek), 12. Bauer (Rohan), 35. Vaněk (Kverka, Gombár), 39. Hudák (Boušek), 41. Schusser (Vaněk)

Klášterec nad Ohří: Damašek ( Kaššák ) – Štrach, Drobný, Kuncl, Mašek, Koblitz, Zicho, Řepík, Freiberg, Neuman, Suk, Jáchym, Kalinovič, Paleček, Toman, Schönauer, Váňa, Vlastník, Fencl

Baník Sokolov: Habal ( Švagr ) – Schusser, Rohan, Tomeček, Kubka, Parýzek, Ruprecht, Novák, Gombár, Boušek, Kverka, Vaněk, Rohan, Bauer, Koblasa, Sýkora, Hudák, Švec, Kašpar, Račanský, Říha