Hra na kočku a myš v podání Klášterce

Dnešní utkání bylo jako hra na kočku a myš. Vyjímkou byla první třetina, kdy se Sokolov více účastnil hry. Ve druhé třrtině, ale Klášterec nepolevoval a až do konce utkání držel sokolov spíše na jeho území. I přes velké snahy a šance Klášterec neproměňoval své akce. Sládká tečka na konec přišla deset vteřin před koncem utkání v podání Daniela Koláře. Další utkání čeká Klášterec ve čtvrtek 16.8.2012 na ZS v Klášterci nad Ohří.
14. srpna 2012
5:2
3:1, 0:0, 2:1

branky a nahrávky: Branky: 11. Jáchym (Toman), 18. Jáchym (Mála), 20. Miklovič (Kalinovič), 53. Hartman, 60. Kolář (Mála) - 6. Voráček, 42. Čapek.

Klášterec nad Ohří: Damašek - Žižka D., Hartman, Horváth, Pelc, Fiala, Blažek, Kolář, Pozděna, Freiberg, Bečvář, Zeman, Řepík, Kalinovič, Miklovič, Novotný, Toman, Jáchym, Mála, Ondráček, Kopáč.

Baník Sokolov: Švagr - Koblitz, Vilhelm, Mareček, Matyáš, Urbančok, Novák, Diviš, Račanský, Kašpar, Jakubal, Závorka, Svoboda, Říha, Čapek, Voráček.

Vedoucí branku Sokolova po individuální akci vstřelil v 6.minutě Jan Voráček, když se nejlépe zorientoval před Damaškem. Šanci na vyrovnávací branku měli nejprve Jan Toman a poté Karel Novotný. Ani jeden však nedokázali svou střelu usměrnit za Franciskova záda. Vyrovnávací branku vstřelil v 11.minutě po přihrávce od Jana Tomana Marek Jáchym. Svou mířenou střelu umístil nad Franciskovo levé rameno. V 18. minutě přidal i druhou branku Marek Jáchym. Jáchym Málovu střelu do branky doslova domlátil. Ve 20. minutě na 3:1 zvyšoval svou dělovkou z mezikruží Petr Miklovič po přihrávce od Martina Kalinoviče.

Ve druhé třetině svůj průnik neproměnil Martin Kalinovič. Jeho střela skončila ve Franciskově hrudi. V první polovině druhé třetiny Klášterec pustil Sokolova do jediné šance. Jedinou šanci Sokolova ale Závorka promarnil. Ondráček vypálil jedovatou střelu na Franciska. Střela prošla Franciskovy pod rukou, ale odrazila se pouze o tyč. I v druhé polovině se Sokolov nedostal do žádné brankové šance.

Nešťastným způsobem si srazil puk do branky Pavel Damašek, když se střela Bronislava Čapka odrazila od zadního mantinelu. V 53. minutě si v útočném pásmu hrál Martin Hartman tak dlouho z pukem, až se mu uvolnilo palebné pole a přesně zakončil.Ve třetí třetině se Klášterci nedařilo proměnit žádnou svojí vytvořenou šanci. Deset vteřin před koncem, ale přišlo završení. Svou dělovku od modré čáry proměnil Daniel Kolář po přihrávce od Františka Mály.