Klášterec utrpěl debakl s Řisuty

V dnešním utkání se cítil Klášterec jako v hororu. Už po první třetině kdy Řisuty vedly 3:1 bylo hotovo. V dalším průběhu utkání nebyl Klášterec nebezpečný a nakonec si musel připsat drtivou porážku 3:8. Dvakrát se mezi střelce domácích zapsal Marek Jáchym a jednu branku přidal Vlastimil Salač . Klášterec další utkání odehraje v neděli v Děčíně.
28. listopadu 2012 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
3:8
1:3, 2:3, 0:2

branky a nahrávky: 8. Jáchym, 34. Salač, 40. Jáchym (Žižka, Řepík) - 2. Křepelka (Krpata, Záleský), 6. Kos (Landa), 10. Kos (Landa, Fiala), 26. Zálesný (Křepelka), 36. Kos (Hudíček), 38. Kos (Landa), 43. Hudíček (Kos), 45. Scherzl (Babický, Sedláček).

Klášterec nad Ohří: Damašek(Tichý); Loučka, Pozděna, Havlůj, Žižka, Mašek, Dostál, Diviš, Hofmeister, Hartman, Řepík, Jáchym, Heindl, Mála, Salač, Toman, Ptáčník

HC Řisuty: Šwamberger(Štěpánek); Kašák, Slánský, Sedláček, Čermák, Babický, Fiala, Bílek, Landa, Kos, Scherzl, Hlusička, Kraus, Křepelka, Záleský, Doskočil, Krpata, Hudíček

Utkání mezi Kláštercem a Řisuty nabídlo dohromady jedenáct branek, osm z nich však padlo do klášterecké bránky. Pojdmě si tedy shrnout co se událo ve všech třetinách.

První třetina naznačila, jak se utkání bude vyvíjet. Klášterec dal hned v první minutě branku, ale ta nebyla uznána pro přihrávku rukou. Přesně v čase 02:00 se trefil za hosty Jonáš Křepelka a poslal Řisuty do vedení. Hned za tři mimuty to bylo už o dvě branky. Matěj Kos se trefil přesně za Damaškovo záda a hosté vedli už 2:0. Klášterec se dočkal až v osmé minutě kdy musel za záchranou brzdu zatáhnout jeden z hostujících hráčů, když se na brankáře Řisut řítil osamocený Marek Jáchym. Rozhodčí neváhal a nařídil trestné střílení, které sám hráč proměnil a snížil stav utkání z pohledu Klášterce na 1:2. Do konce třetiny padla ještě jedna branka a bohužel opět puk skončil v klášterecké brance. Mezi střelce hostí se opět zapsal Matěj Kos . Po první třetině byl tedy stav 1:3.

Druhá třetina nabídla dohromady pět branek, bohužel tři z nich do domácí klece. Ve 26.minutě se trefil za hosty Ivan Zálesný a poslal hosty do tříbrankového trháku. Klášterec se dočkal ve 34.minutě kdy byl opět odpískán faul za cenu trestného střílení, které proměnil Vlastimil Salač . Poté přišly dvě branky hostů v rozmezí dvou minut a obě dal Matěj Kos,který si tak přispal třetí a čtvrtou branku v utkání, ve kterém nakonec posbíral pět bodů za čtyři branky a asistenci. V poslední minutě se ještě dočkali domácí, pro které to byl třetí a zároveň poslední gól v utkání. Marek Jáchym vstřelil svou druhou branku a zakončil střelecký účet na domácí straně.

Ve třetí třetině nebylo již co řešit. Řisuty vstřelily ještě do konce utkání dvě branky. První z nich vstřelil Tomáš Hudíček a drouhou Jiří Scherzl,který stanovil konečné skóre 3:8.

Bohužel musíme uznat že hosté si přijeli do Klášterce jen zastřílet a předvést domácímu publiku exhibici. Domácí byli celé utkání horším celkem a tak tři body putují po zásluze do Řisut.