12. října 2011 | 18:00 | Jablonec
6:2
3:0, 2:1, 1:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 4.Hájek (Brokeš), 6.Nevyhoštěný (Stehno, Kadeřábek), 15.Kadeřábek (Stehno, Nevyhoštěný), 32.Beránek (Stehno), 36.Tondr (Peřina, Bříška), 43.Beránek (Abraham, Nevyhoštěný) - 29.Toman (Kocek), 48.Pražák (Toman, Kalinovič). Rozhodčí: . Vyloučení: 6 : 7 navíc Kadlec (Kl.) 5+20.min. Využití: 3:1.

Vlci Jablonec nad Nisou: Hanousek – Petrmichl, Pulec, Beránek, Abraham, Duda, Zeman, Kysilka - Peřina, Bříška, Tondr – Nevyhoštěný, Kadeřábek, Stehno – Měrtl, Brokeš, Hájek – Kuch, Šrejma, Krátký

Vlci od začátku vzali osud zápasu do svých rukou a ve čtvrté minutě šli do vedení. Po Brokešově přihrávce se proháčkoval přes půl hřiště Hájek a z úhlu překonal brankáře hostí. Byla to jeho první druholigová trefa! O dvě minuty později se radovali domácí podruhé. To do rychlého protiútoku vyrazila dvojice Stehno – Nevyhoštěný, přehráli jednoho bránícího hráče a Nevyhoštěný blafákem zvýšil na 2:0. Byla to teprve třetí střela na soupeřovu branku a zápas se pro jablonečany vyvíjel více než dobře.

Hosté sice nesložili zbraně a Hanousek se v domácí brance měl co ohánět, branka ale padla opět do sítě hostí, když Stehno poslal kolmou přihrávkou na steč Kadeřábka, jeho první střelu sice Damašek v brance Klášterce vyrazil, ale na dorážku již nestačil. Ruce nad hlavu zdvíhali i hosté, ale předčasně - kotouč sice byl již za Hanouskovými zády, ale na brankové čáře jej vykopával Duda.

V úvodu druhé třetiny se hosté nadechli k náporu, pasivní hrou jim k tomu pomohli i jablonečtí borci a výsledkem byla ve 29.minutě branka z hokejky Tomana po Pulcově zaváhání v rozehrávce. Tlak Klášterce však vzápětí ukončilo vyloučení hostujícího Kadlece, který po zákroku na Kadeřábka „vyfasoval“ 5+trest do konce zápasu. Bohužel konec v zápase to znamenalo i pro domácího hráče.

V následující přesilovce se nejprve trefil nechytatelnou bombou mezi betony Beránek a po perfektní kombinaci celé útočné trojice zakončoval do odkryté branky Tondr. Pátý gól pak znamenal odchod hostujícího gólmana Damaška na střídačku a do branky nastoupil Zavadil. Ani výrazný brankový rozdíl ale hosty neodradil od jejich snahy „něco“ se zápasem udělat. A tak si ani Hanousek nemohl stěžovat na nedostatek práce. „Hána“ ale navázal na svůj dobrý výkon z Děčína a byl oporou svého mužstva.

Na začátku poslední části hry pak přišla další přesilovka Vlků a v ní výstavní rána Beránka, který od modré nedal hostujícímu brankáři šanci. Hosté pak již dokázali jenom při vyloučení Brokeše korigovat výsledek a domácí hráči dotáhli zápas zodpovědnou hrou do výrazného vítězství. Celé mužstvo odehrálo podařené utkání, škoda že takový výkon nepřišel již při předcházejících zápasech. Znovu se ale ukázalo, že v této skupině druhé ligy může každý porazit každého, záleží pouze na okamžité formě. A tu měli Vlci tentokrát výrazně lepší !

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...