Klášterec vyhrál potřetí zasebou. Tentokrát to odnesl lídr z Řisut

Klášterec dnes porazil Řisuty 3:2 po základní hrací době a připsal si tak třetí výhru zasebou. Klášterec se ujal vedení po první třetině 2:1 po brankách Petra Mikloviče a Martina Kalinoviče když za hosty snižoval Jiří Scherzl. Ve druhé třetině vyrovnal stav utkání Matěj Kos a do kabin se tak šlo za stavu 2:2. Ve třetí třetině vystřelil vítězství Klášterce Jakub Hofmeister a díky jeho vítěznému gólu si tedy klášterečtí borci odvážejí trochu nečekané ale krásné 3.body.
17. října 2012 | 18:00 | Řisuty
2:3
1:2, 1:0, 0:1

branky a nahrávky: 17. Scherzl, 29. Kos (Scherzl) - 13. Miklovič, 15. Kalinovič, 45. Hofmeister (Kalinovič)

HC Řisuty: Schwamberger (Škubal) - Kašák, Slánský, Čermák, Babický, Fiala, Čížek, Bílek - Kos, Scherzl, Hlusička, Kraus, Křepelka, Veselý, Záleský, Doskočil, Krpata, Vlček, Hudíček

Klášterec nad Ohří: Damašek(Tichý); Loučka, Hartman, Žižka, Havlůj, Mašek, Dostál, Škorík, Kalinovič, Heindl, Řepík, Jáchym, Miklovič, Freiberg, Salač, Mála, Toman