Klášterec nevstřelil ani branku a z Tábora si odváží prohru

Klášterecká šňůra šesti zápasů, kdy alespoň získal tým kláštereckých hokejistů nějaký ten bod skončila. Po první třetině to v Táboře vypadalo pro Klášterec ještě nadějně, stav byl totiž 0:0. Ve druhé třetině ale klášterecký tým dostal dvě branky a do kabin odcházel za nepříznivého stavu. Poslední část hry nabídla skoro tisícovce diváků na táborském stadionu jedinou branku a to opět do sítě hostů. Klášterec se tak na ledě lídra nedokázal ani jednou střelecky prosadit a odváží si tak prohru 0:3.
4. prosince 2013 | 18:00 | Tábor
3:0
0:0, 2:0, 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 23. Kanov (Matušík), 31. Matušík (Klíma, Kanov), 49. Matušík (Hájek), rozhodčí: D. Pražák – D. Štětina, J. Štětina, diváci:986

Tábor: Panec (Klestil) – Havran, Černý, Hájek A., Kanov, Heršálek, Liška, Klíma – Drda, Pechánek T., Kellner, Hájek T., Sladký, Zayml, Kratochvíl, Matušík, Seidl, Kolomý, Mařík.

Klášterec nad Ohří: Tichý (Kaššák) – Horváth, Kuncl, Mašek, Žižka, Štrach, Koblitz, Váňa – Neumann, Jáchym, Suk, Mála, Bečvář, Kalinovič, Diviš, Toman, Schönauer, Fencl, Toušek, Zicho.