Klášterec vstoupil do nové sezóny vítězně!

Klášterec přivítal v prvním mistrovském utkání na svém kluzišti nově složený tým z Bíliny. Domácí tým nastoupil do utkání ve značně oslabené sestavě a mužstvo museli doplnit místní junioři, kteří se však ukázali v tom nejlepším světle a přispěli k vítězství Tygrů. Úvodní třetina nabídla divákům vyrovnaný hokej a dvě vstřelené branky o které se postaral domácí Jakub Hanka. Druhé dějství nabídlo kromě vstřelených branek také nespočet tvrdých faulů a jednu bitku jako z NHL po které domácí Tenkač a hostující Čmolík vyfasovali tresty do konce utkání. Po druhé třetině vedl Klášterec už 7:3 a pohodlně tak mířil za první výhrou v sezoně. Třetí třetina už kromě několika trestů nic nenabídla a tak Tygři vstoupili do nové sezóny výhrou 7:3.
11. září 2022 | 17:00
7:3
2:0, 5:3, 0:0

branky a nahrávky: 9. Hanka (Koblitz, Kokman), 11. Hanka (Kokman), 24. Chlouba (Kanický, Bečka), 26. Vlastník (Tenkač, Svoboda), 32. Boháč (Hanka, Kokman), 33. Vlastník (Koblitz, Bečka), 40. Ševčík (Suk) - 25. Boháč, 30. Jirkovský (Musil), 39. Druxa

Klášterec nad Ohří: Kufa (Hrdina) - Svoboda, Barantál, Boháč, Koblitz, Ševčík, Chlouba, Suk, Kanický, Vlastník, Kolman, Hanka, Bečka, Tenkač, Dautovský

HC Draci Bílina: Pokuta (Lehký) - Polák, Wiedemann, Kučera, Jonák, Fryč, Druxa, Lhotka, Musil, Čmolík, Vozár J., Vozár T., Boháč, Jirkovský, Kočárek, Novotný, Fremund, Rameš

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...