Ani Tábor nebyl pro Klášterec ledem zaslíbeným

Po debaklu 7:4 na domácím ledě s Děčínem by nikdo nevěřil, že se něco podobného může opakovat. Ale stalo se. Klášterečtí hokejisté prohráli i v dalším zápase na ledě Tábora a dokonce stejným poměrem. První dva góly dostal hostující celek hned na uvítanou a třetí branka padla jako závdavek do šatny. Tristní bilanci hostů sice upravil hned na začátku druhé třetiny Roman Ambrož, přesto domácí vyhráli i druhé dějství v poměru 2:1. Kláštereckým nepomohlo ani střelecké zmrtvýchvstání na konci zápasu, když během tří minut dokázali David Suk, Karel Novotný a Libor Řepík vstřelit tři branky, protože v té chvíli prohrávali už 1:7.
4. října 2008 | 18:00 | Tábor
7:4
3:0, 2:1, 2:3

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 3. Kupec (Klimeš), 6. Matušík (Květoň), 20. Mařík (Kocar), 28. Ježek (Suchánek), 32. Voříšek (Kanov), 42. Mařík (Mácha, Suchánek), 44. Kupec (Kocar) - 22. Ambrož (Žemlička), 50. Suk (Novotný), 53. Novotný (Novotný), 54. Řepík (Dudek).