Výhra až po samostatných nájezdech

Klášterci se podařilo vyhrát až po samostatných nájezdech, když po základní hrací době byl stav nerozhodný 4:4. Tento stav byl stejný jako v předešlém utkání s Řisuty ve kterém Klášterec prohrál. V dnešním utkání byly uděleny dva desetiminutové tresty. Tyto tresty dostaly za Klášterec Petr Miklovič a za Bílinu Aleš Havlůj. Oba soupeři si v dnešním utkání počínali velice opatrně a střelecky výtečně.

9. října 2011 | 17:00 | Klášterec
5:4sn
2:0, 1:2, 1:2, 0:0 - 1:0

branky a nahrávky: 5. Loučka, 16. Mašek (Pražák), 25. Řepík (Pražák), 49. Řezníček (Hartman), 66. Růžek - 29. Machulda (Kýhos), 32. Nekvinda (Salač, Müller), 47. Kýhos (Machulda), 55. Salač (Szakal)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Matoušek) - Loučka, Kocek, Žižka, Řezníček, Mašek, Dostál, Koblitz, Hartman, Polanský, Kalinovič, Mužík, Řepík, Růžek, Hofmeister, Miklovič, Kadlec, Pražák, Toman, Novotný, Jáchym.

HC Draci Bílina: Pospíšil (Fikrt) - Kýhos, Szakal, Machulda, Hranáč, Müller, Nekvida, Urban, Salač, Krupka, Ketner, Havlůj, Příhoda, Novák, Jirkovský, Zeman, Kunrt, Jambor, Lhotka, Polák, Výrut.

Klášterec si v první třetině vytvářel velice slibné šance, které se jim ve dvou případech vyplatily. V 5.minutě se ujal vedení Klášterec, poté co využil Jakub Loučka přesilovou hru střelou mezi Pospíšilovy betony. Josef Müler poslal přihrávku před Damaškem na volného Vladimíra Kýhose, který přihrávku lehce tečoval. Damašek měl s touto akcí co dělat, aby uhájil čisté konto. Jan Toman poslal krásnou přihrávku na střed útočného pásma Karlu Novotnému, jeho střelu vyrazil Pospíšil pravým betonem. Klášterec i druhou branku vstřelil při přesilové hře. Autorem branky byl Ondřej Mašek, který si najel do volného prostoru před Pospíšilem, kam mu poslal přihrávku Roman Pražák. Martin Kalinovič se propasíroval až před Pospíšila, ten si ale s jeho akcí poradil. Bílinská obrana zapomněla za svými zády Martina Kadlece, který jí ujel. Pospíšil jeho střelu zneškodnil.

Do druhé třetiny vstupoval Klášterec v početní nevýhodě po vyloučení Kadlece z první třetiny. Tuto početní převahu nedali znát a ubránili se. Ve druhé třetině byla aktivnější Bílina. Ta dokázala stav utkání snížit na 3:2 po brankách Machuldy a Nekvindy. Ve 25.minutě se prosadil Libor Řepík střelou k tyči po přihrávce od Romana Pražáka. Svou aktivitu projevila i Bílina akcí Vladimíra Kýhose a Vladimíra Machuldy. Ten akci zakončil střelou po zemi až za Damaška a snížil stav na 3:1. Ladislav Řezniček zpracoval Řepíkovo vyhození a nastřelil pouze břevno Pospíšilovy branky. Bílina svou aktivitu projevili i o 2 minuty později akcí Mülera, Salače a Nekvindy. Tuto akci zakončil Jan Nekvinda velice tvrdou střelou pod Damaškovo vyrážečku. Damašek se vytasil znamenitým zákrokem betony, když zneškodňoval akci Machuldy a Szakala.

Ve 47.minutě Bílina využila přesilovou hru pět proti třem brankou Vladimíra Kýhose po přihrávce Vladimíra Machuldy. Ve 49.minutě Ladislav Řezníček dojel vyhozený puk od Hartmana, ujel Bílinské obraně a z velikého úhlu trefil pravý roh Pospíšilovy branky. V 55.minutě si cestu až k Damaškovi prokličkovat Jan Hranáč, který poslal puk mezi Damaškovy betony po přihrávce od Vlastimila Salače. Po základní hrací době byl stav nerozhodný a muselo se prodlužovat. Po prodloužení byl stav stále nerozhodný a tak se museli jezdit samostatné nájezdy. Rozhodující branku vstřelil Jindřich Růžek.