1:2
0:0, 0:1,1:0 - 0:1

Klášterec nad Ohří: Damašek (Štěrba); Loučka, Kocek, Mašek, Řezníček, Koblitz, Kolčava, Žižka, Dostál, Polanský, Kalinovič, Pražák, Řepík, Panocha, Miklovič, Toman, Novotný, Heindl, Flieger, Tenkač, Štelcich.

Litoměřice: Meravý (Sklíba); Kříž, Jílek, Soukup, Vrba, Martinka, Havelka, Mizera, Čejka, Hašek, Šinágl, Chamrád, Zavřel, Belay, Genzel, Novák, Kotrba, Racek, Sajdl, Kauschitz, Keltner

V první třetině skóre zápasu neotevřelo ani jedno mužstvo. Odcházelo se tak do kabin za stavu 0:0.V první minutě prověřil Meravého mrštnou střelou Tomáš Polanský. Václav Čejka vypálil na Damaška nebezpečnou střelu od modré čáry, Damašek si se střelou poradil. Damašek si musel poradit se střelou Filipa Bílka. V 11.minutě se zkoušel prokličkovat k Meravého brance Tomáš Heindl, jeho pokus zmařila Litoměřická obrana. Ve vlastním oslabení ujel Adam Kotrba a ohrozil tak Damaškovu branku, ten byl ale pozorný a střelu zlikvidoval vynikajícím zákrokem.

Ve druhé třetině byli produktivnější Litoměřice. Klášterec měl také spoustu šáncí, ale neproměňoval. Petr Šinágl prověřil Damaška ostrou střelou z kruhů. Ve 21.minutě vystřídal Pavla Damaška v brance Erik Štěrba. Ve 21.minutě Petr Šinágl vypálil na branku, kde stál šikovně postavený Filip Bílek, který střelu tečoval a puk prošel až za Šterbova záda. Ve 35.minutě nevyužil svou šanci Roman Pražák, když se ocitl sám před Meravým.

Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný. Rozhodovalo se nájezdy.Ladislav Řezník prověřil Meravého střelou od modré čáry. Tomáš Polanský ohrozil Meravého střelou z těsné blízkosti, ten však střelu vyrazil. Ve 49.minutě využil přesilovou hru střelou nad levé rameno Libor Řepík po přihrácve os Ladislava Řezníčka. V 51. minutě se podařilo Jiřímu Panochovi uvolnit a vydat se na samostatný únik, byůl však faulován Alešem Chamrádem. Meravý se předvedl vynikající zákrokem lapačkou po střele Ondřeje Maška. V 57.minutě namazal Jan Toman před vlastní brankou Petru Šináglovi, ten vše branku netrefil.

P první sérii nájezdů byl stav stále nerozhodný. Ve druhé sérii vyškolil Damaška bekhendovou střelou Petr Šinágl. Třetí sérii nepřinesla žádnou změnu a tak Klášterec podlehl 1:2.

1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!