5:2
4:2, 0:0, 1:0.

Klášterec nad Ohří: Studnička (Zavadil)- Loučka, Kocek, Žižka M., Řezníček, Koblitz, Kolčava, Žižka D., Dostál, Polanský, Kalinovič, Pražák, Řepík, Tenkač, Panocha, Toman, Novotný, Miklovič, Hartman, Jáchym, Heindl.

Baník Sokolov: Melichar(Makarovic)- Mudra, Jakubal, Strýček, Formánek, Diblík, Říha, Brožovský, Kukla, Divíšek, Soukup, Mareček, Larvan, Sopr, Böhm, Nový, Záhora, Závorka.

Úvodní branku utkání vstřelil Jakub Loučka střelou od modré čáry po přihrávce od Tomáše Polanského. O minutu později zvýšil stav Libor Řepík střelou od modré čáry. Na 2:1 snížil střelou do prázdné branky Jan Divíšek po přihrávce od Jana Soukupa. O minutu později se prosadil Miroslav Koblitz, když mu Tomáš Polanský poslal přihrávku na modrou čáru. Ve 14.minutě dostal možnost se prosadit Martin Hartman, když byl faulován a bylo tak nařízeno trestné střílení, které proměnil. V 19.minutě snížil stav na dvou brankový rozdíl Jan Soukup po tvrdé s

Poslední branku utká vstřelil Petr Miklovič , když se dostal k odraženému puku po střele od Jana Tomana.

třele z kruhů.

Ve druhé třetině jel Petr Kukla trestné střílení, ale Jan Studnička si sním bez problémů poradil.