Klášterec podlehl Děčínu i v odvetě

Klášterečtí hokejisté dnes bohužel nenavázali na výborný výkon proti Burgdorfu a podlehli na domácím ledě celku z Děčína 1:5. Už od začátku utkání to byli hosté kdo udával tempo hry a zaslouženě se dostali po druhé třetině do vedení 2:0. Do třetí části hry nastoupil dobře Klášterec a brzy snížil, jenže Děčín nasadil po inkasované brance přímo pekelné tempo a třemi brankami už si pohlídal stav utkání. Nutno říci že Děčín v Klášterci vyhrál zaslouženě a jeho hráči podali výborný výkon.
3. září 2013 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
1:5
0:1, 0:1, 1:3

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 42. Miklovič – 11. Zika (Vávra), 30. Dostálek (Saska), 46. Vacek, 47. Pořický, 59. Vacek.

Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý) – Koblitz, Žižka, Brettschneider, Zicho, Mašek, Segeš, Hána, Řepík, Bečvář, Miklovič "C", Toušek, Mužík, Neuman, Váňa, Mála "A", Heindl, Freiberg, Matějka "A", Jäger

Děčín: Lavinger (Formánek), Procházka, Hříbal, Muller, Opava, Saska, Bulva, Vávra, Oliverius, Zika, Číhal, Faigl, Pořický, Dostálek, Kuchyňka, Vacek

9. listopadu 2019 | 17:00 | Lovosice
1:4, 1:3, 4:5

SOBOTNÍ ZÁPAS S ROUDNICÍ JE ODLOŽEN!

15. listopadu 2019

Zítřejší zápas A mužstva je zrušen, z důvodu marodky hráčů Roudnice. Náhradní termín bude upřesněn.

Číst více >

Přestřelka v Lovosicích vyzněla lépe pro Klášterec!

11. listopadu 2019

Tygři se v dalším utkání vydali do Lovosic, kde chtěli odčinit hodně nečekanou porážku od stejného soupeře v prvním vzájemném utkání (7:9). Klášterec hned od úvodních minut svého soupeře přehrával a...

Číst více >

Tygři ztratili vedení o tři branky a nakonec berou bod.

27. října 2019

Klášterec v dalším kole přivítal na svém kluzišti SK Kadaň "B" a už před utkáním bylo jasné, že tento duel bude velmi zajímavý. V dresu soupeře nastoupilo hned osm borců, kteří ještě v minulých...