474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec nezačal nový rok nejlépe

Děčínští si při svém neveselém postavení v tabulce mohou libovat aspoň v jedné věci: jsou totiž jediným mužstvem, které dokázalo v letošní sezóně dvakrát získat skalp vedoucího celku. A i tentokrát především díky povedenému závěru utkání. Klášterečtí sice dokázali v polovině zápasu dvěma rychlými góly otočit, jenže ve třetí dvacetiminutovce inkasovali třikrát. A znovu odjeli z Děčína bez bodu. "Děkovat" za to mohou Lukáši Zikovi. Bývalý hráč Klášterece se podepsal pod všechny děčínské góly.
5. ledna 2011 | 18:00
4:2
0:0, 1:2, 3:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 26. Zika (Oliverius), 51. Zika (Oliverius, Stezka), 53. Zika (Filipovský, Oliverius), 59. Zika (Filipovský) - 28. Freiberg (Bečvář), 31. Šíp (Martínek, Panocha). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klášterec nad Ohří: Damašek (Studnička) - Kocek, Loučka, Řezníček, Mašek, Martínek, Hartman, Koblitz - Kalinovič, Stehlík, Pražák, Panocha, Šíp, Řepík, Bursík, Bečvář, Freiberg, Suk, Novotný, Miklovič, Jáchym

Lukáš Zika v minulosti strávil nějaký ten pátek v Klášterci a tenotkrát svým bývalým spoluhráčům pořáně zatápěl. Už v první třetině se hned dvakrát dostal do nebezpečné střelecké pozice. Jenže naštěstí pro Klášterec to zpočátku vypadalo, že Damašek má děčínského útočníka perfektně přečteného. Tedy alespoň v úvodní dvacetiminutovce.

Tu druhou hosté nezačali zrovna nejlépe a Damašek musel být hodně pozorný. Své spoluhráče podržel při trestném střílení Ondřeje Luky. Kapituloval až o čtyři minuty později. Michal Oliverius zavzpomínal na dobu, kdy byl nejlepším nahravačem v první lize a tentokrát poslal gólovou přihrávku komu jinému než Lukáši Zikovi. Dva rychlé góly ale Klášterci pomohly znovu do sedel. Petr Freiberg zblízka nedal Lavingerovi šanci. A vzápětí jej v produktivitě následoval také nejzkušenější hráč ve žlutomodrém dresu Radek Šíp, který zakončoval kombinaci s Martínkem a Panochou.

Jenže domácí hodně kousali a ani Damašek nedokázal svými zákroky porážce zabránit. Lukáši Zikovi totiž rozhodně nechyběla motivace a během dvou minut zkompletoval hattrick. Nejprve se trefil při signalizované výhodě, a vzápětí střelou do rohu otočil zápas. Závěrečný nápor Klášterce Lavinger dokázal ustát a Klášterečtí inkasovali ještě jednou. Do prázdné branky upravil na konečných 4-2 svým čtvrtým gólem v zápase Lukáš Zika.

9. listopadu 2019 | 17:00 | Lovosice
1:4, 1:3, 4:5

SOBOTNÍ ZÁPAS S ROUDNICÍ JE ODLOŽEN!

15. listopadu 2019

Zítřejší zápas A mužstva je zrušen, z důvodu marodky hráčů Roudnice. Náhradní termín bude upřesněn.

Číst více >

Přestřelka v Lovosicích vyzněla lépe pro Klášterec!

11. listopadu 2019

Tygři se v dalším utkání vydali do Lovosic, kde chtěli odčinit hodně nečekanou porážku od stejného soupeře v prvním vzájemném utkání (7:9). Klášterec hned od úvodních minut svého soupeře přehrával a...

Číst více >

Tygři ztratili vedení o tři branky a nakonec berou bod.

27. října 2019

Klášterec v dalším kole přivítal na svém kluzišti SK Kadaň "B" a už před utkáním bylo jasné, že tento duel bude velmi zajímavý. V dresu soupeře nastoupilo hned osm borců, kteří ještě v minulých...

Číst více >