Klášterec nestačil na okresního kolegu

Dnes se na kláštereckém stadionu odehrálo derby mezi místním HC a SK Kadaň. Kadaň vstupovala do utkání jako favorit a i přes dobrý výkon Klášterce tuto roli splnila.
2. září 2008 | 18:00
2:5
0:1, 0:3, 1:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 28.Řezníček, 41.Dudek (Toman) - 9.Zika (Fink), 21.Šíp (Boušek), 26.Ton (Kadlec), 28.Indra (Derfler), 37.Ton (Kadlec)

Klášterec nad Ohří: Damašek - Řezníček, Loučka, Koblitz, Všetečka, Palubjak, Satora - Novák, Kotrouš, Panocha - Řepík, Novotný, Suk - Hartman, Pražák, Chyba - Dudek, Toman, Krpenský.

Kadaň: Hanuljak, Ščerba - Szakál, Kolarz, Spitzer, Mašek, Pospíšil, Boguký, Kocek, Kramár - Bouček, Šíp, Freiberg - Kadlec, Ton, Kajer - Zika, Derfler,Fink - Valský, Rybenský, Indra - Zmeškal, Lang, Stehlík.

Domácí vstoupili do utkání aktivně, ale soupeři nastavili rychlejší tempo. V 6.minutě šla Kadaň do třech a Klášterec měl možnost se dostat do vedení, ale hosté oslabení skvěle ubránili a ačkoliv si Klášterec vytvořil řadu šancí, ani jednu proměnit nedokázal. V deváté minutě skórovala Kadaň střílel Zika a nahrával Fink. O dvě minuty se znovu měnilo skóre ve prospěch Kadaně, Boušek dal zpětnou přihrávku na Šípa a ten umístil kotouč nad pravý beton Damaška.

Ve druhé třetině se nic zvláštního nedělo, až do pětadvacáté minuty, kdy Kadlec střílel od modré čary a Ton úspěšně tečoval. O tři padla další branka, když střílel Indra a asistoval Derfler. Ještě v téže minutě snížil Klášterec nad 1:4, když Řezníček vybojoval puk a střelou z mezikruží nedal Hanulijakovi šanci. Ve dvaatřicáté minutě Kadaň střídala gólmana, na led přišel Ščerba. Do konce třetiny stačila Kadaň ještě zvýšit náskok na 1:5, když Ton skóroval a nahrávali Kadlec a Kajer.

V poslední třetí třetině byl Klášterec aktivnější a v jednapadesáté minutě střílel Toman a odražený kotouč dorazil do branky Dudek. Utkání skončilo za stavu 2:5.

1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!