Klášterec ve zkráceném utkání porazil Slaný

Klášterečtí hokejisté si poslední letošní utkání příliš neužili. Když se ve druhé třetině konečně rozstříleli, byl zápas po čtyřiceti minutách hry ukončen. Hosté totiž dorazili pouze s dvanácti hráči do pole a jedním gólmanem. Ten se pět vteřin před koncem prostřední části zranil při střetu s Václavem Pokorným. Rozhodčí tak duel za stavu 4:2 ukončil.
22. prosince 2007 | 17:00
4:2
0:1, 4:1, -:-

Klášterec nad Ohří: Damašek - Řezníček, Pokorný, Znojemský, Loučka, Ambrož, Hartman, Palubjak, Všetečka, Zika, Kotrouš, Babka, Řepík, Novák, Panocha, Suk, Novotný, Černý, Moro, Toman, Žemlička.

HK Lev Slaný: Dohnal - Šilhavecký, Petraček, Schlixbier, Štastný, Iterský, Kohoutek, Novák, Průcha, Lapáček, Kregl, Hudíček, Pavlík.

K poslednímu zápasu v tomto roce nastoupil celek ze Slaného proti domácímu Klášterci. Hostům se dnes v utkání velmi dařilo a nebylo znát, že by se nacházeli na posledním místě tabulky skupny Západ. Jejich souhra byla opravdu výborná a to platilo i pro Klášterecké hokejisty. K první velké šanci se dostali hosté v 7. minutě, kdy udělali domácí hrubou chybu v obraně a před Damašek se octil samotný hráč Slaného s pukem na holi. Damašek si vše však pohlídal. Domácím akce nevycházely a tak se k puku opět dostali hosté, a tentokráte v 17. minutě se jim povedlo skórovat. Branku vstřelil Tomáš Hudíček po asistenci Jana Kregla. 0:1 pro hosty v první třetině.

V druhé části se karta obrátila a domácím se povedlo v třetí minutě vyrovnat. Šťastným autorem branky byl Roman Ambrož po asistenci Tomáše Černého. Na 2:1 zvýšil o chvíli později Václav Kotrouš po přihrávce od Václava Pokorného. Domácím ještě několikrát ohrozili branku hostí, ale bezúspěšně. O vyrovnávací branku hosté se postaral v 36. minutě Jan Kregl, kterému pomohl Jan Pavlík. Klášterečtí se nechtěli před domácím publikem nechat zahanbit. O další gólovku se tedy postaral pár sekund později opět Václav Kotrouš, tentokrát bez asistence. O další zvýšení se půl minuty před koncem třetiny postaral Tomáš Černý a asistující Martin Všetečka. Tři sekundy zbývaly do ohlášení konce druhé části, avšak brankář hostí obdržel ránu do hlavy a zůstal ležet na zemi. Po chvilce se zvedl, avšak zbytek utkání již nebyl schopen odchytat. Tým ze slaného bohužel neměl za zraněného Dohnala náhradu a tak utkání skončilo výhrou pro domácí tým. Klášterec - Slaný 4:2.