Klášterec porazil Řisuty a těší se na domácí led

Po pěti tragických kolech, ve kterých se klášterečtí hráči potýkali především se střeleckou smůlou se na ně konečně usmálo štěstí. Na slánském ledě, domovském to hřišti celku HC Řisuty, porazili domácí celek 4:2 a před domácím zápasem s Pískem si řádně zvedli sebevědomí. V zápase se především blýskli Spitzer se Sukem, každý z nich dal branku a zároveň na jednu branku přihrál. Ačkoli je příští soupeř kláštereckých hokejistů v rámci 2. ligy trochu jiným kalibrem než Řisuty, doufají jak hráči, tak fanoušci, že výhra na slánském ledě ukončila smolnou sérii.
11. října 2008 | 17:00
2:4
1:1, 0:1, 1:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 3. Scherzl (Mádl), 53. Bezouška (V. Klaus) - 12. Spitzer, 36. Suk (Zmeškal, Palubjak), 46. Novotný (Suk, Loučka), 60. Řepík (Spitzer).

Ohlasy trenérů

Petr Nekvinda, trenér HC Klášterec nad Ohří - Konečně začalo fungovat složení lajn, které jsme dali dohromady a plnili jsme to, co jsme si řekli a to, co trénujeme. Hokej z naší strany vypadal velmi dobře. Hráli jsme zodpovědně dozadu a také jsme měli hodně střel na bránu, snažili jsme se střílet z každý pozice. Druhá třetina sice byla vyrovnaná, ale první a třetí třetinu jsme byli suverénně lepším celkem. Příštím soupeřem je Písek, který je nyní v tabulce na lepší pozici, ale říkám, pokud vydržíme hrát v této sestavě a se stejným nasazením jako s Řisutama, tak si myslím, že se náš mančaft bude zápas od zápasu zlepšovat.