474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec deklasoval Bílinu

Klášterec si s novým soupeřem bez větších problémů poradil. Složení Bílinského kádru byla směs hráčů z Mostu a Teplic. Nastoupili také za celek Bíliny dva bývalí klášterečtí hráči a to Roman Ambrož a Adam Szakal. V brance Bíliny se objevil na první půli utkáni i Jan Kaššák. Jiří Panocha po tvrdé střele do kolene od Lukáše Jirkovského zůstal ležet na ledě, zápas už nedohrál. Toto utkání zakončilo přípravnou část. První mistrovské utkání se odehraje na domácím ledě 11.9.2011(ne) od 17:00 s Kobrou Praha.

6. září 2011 | 18:00 | ZS Klášterec
6:1
4:0, 1:0, 1:1

Klášterec nad Ohří: Damašek (Zavadil) - Loučka, Kocek, Žižka M, Řezníček, Koblitz, Hartman, Mašek, Dostál, Polanský, Kalinovič, Pražák, Řepík, Růžek, Panocha, Toman, Novotný, Miklovič, Tenkač, Bečvář, Jáchym.

HC Draci Bílina: Pospíšil (Kaššák) - Maďa, Novák, Urban, Krupka, Ambrož, Hodka, Karel, Švácha, Jirkovský, Polák, Szakal, Machulda, Furch, Havlůj, Müller, Kříž, Salač, Přihoda, Chromý, Kundrt.

Skóre utkání otevřel Roman Pražák, když šikovně tečoval střelu nad Kaššákovo pravé rameno od Martina Kocka, který pálil od modré čáry. Kaššák se vytáhl vynikajícím zákrokem lapačkou, když si Jakub Loučka sjel na střed hřiště v útočném pásmu a vypálil tvrdou střelu, kterou Pospíšil pokryl.

Martin Hartman přihrál před branku zcela volnému Janu Tomanovi, který doklepl puk do prázdné branky. Vynikající akci založil Roman Pražák už ve středním pásmu, kde přihrál Martinu Kockovi a ten pálil na Kaššáka, před kterým stál Martin Kalinovič a ten střelu tečoval za Kaššákova záda. Martin Kalinovič poslal přihrávku Romanu Pražákovi a ten puk lehce posunul k Tomáši Polanskému, ktrerý akci zakončil skvělou kličkou. Lukáš Tenkač přihrál Jiřímu Bečvářovi a ten propálil Pospíšila.

Bílina se dokázala prosadit až v poslední části utkání, když Aleš Havlůj poslal přihrávku Tomáši Urbanovi a ten se dokázal prokličkoval až k Damaškovi, kterému nedopřál tu možnost mít čisté konto. Martin Kalinovič poslal přihrávku Tomáši Polanskému, který Pospíšila vyškolil skvělou kličkou.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2