Most nezískal skalp na Kláštereckém stadionu

5:2, 8:4, 1:4 a 8:2 taková je bilance zápasů mezi vedoucími celky tabulky. Klášterec si tak vytvořil náskok 13 bodů nad druhým Mostem. Utkání bylo v režii Klášterce. Most měl poměrně mnoho šancí které ale neproměňoval. Klášterec měl to štěstí že jim to tam padalo. Pavel Damašek měl také v mnoha situacích co dělat aby puk neprošel za jeho záda. Toto byl poslední zápas v základní skupině mezi těmito celky.
26. ledna 2011 | 18:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
8:2
3:1, 2:0, 3:1

branky a nahrávky: 8. Kalinovič (Stehlík), 11. Kocek (Pražák, Stehlík), 12. Řepík (Šíp), 25. Kalinovič (Stehlík), 40. Pražák (Stehlík), 53. Pražák (Stehlík, Kalinovič), 56. Žižka (Kocek), 59. Komma - 16. Bíza (Salač, Maxa), 43. Přeučil (Müller)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Studnička) - Žižka, Kocek, Koblitz, Řezníček, Krupka, Martínek, Zendl, Čížek, Kalinovič, Stehlík, Pražák, Řepík, Šíp, Miklovič, Flieger, Toman, Jáchym, Hučko, Mála, Komma.

Mostečtí Lvi: Brzobohatý (Melichar) - Charousek, Salač, Müller, Martinec, Havlůj, Brožovský, Ambrož, Tauš, Divíšek, Luštinec, Maxa, Prorok, Bíza, Hruška, Setikovský, Přeučil, Kašťák.

První třetina byla spíše v režii Klášterce.Když se prosadili Kalinovič, Kocek a Řepík. Most nezůstal pozadu a vstřelil v první třetině jednu branku a to Bíza. Komma Pavel netrefil prázdnou branku po kličce Františka Mály, který trefil tyčku. Jan Setikovský zkoušel překonat Damaška střelou od modré čáry. Martin Kalinovič dorážel do prázdné branky přihrávku Jana Stehlíka, který se uvolnil v rohu útočného pásma. Jan Stehlík se prokousal až do útočného pásma, kde přihrál za brankou Romanu Pražákovi a ten zcela volnému Martinu Kockovi, který se nemýlil. Ve 12.minutě vyhnal třetí brankou Brzobohatého z branky Libor Řepík po přihrávce od Radka Šípa. Jan Bíza propálil Damaška z ostrého úhlu po přihrávce od Jakuba Maxi.

Marek Jáchym dostal na modré čáře přihrávku a jel zcela sám na Melichara, ale ten jeho nájezd zneškodnil. Naprosto identickou akci jako předvedl Jáchym, tak předvedli Jan Stehlík a Martin Kalinovič, který se ale nemýlil. Jan Setikovský byl faulován Janem Krupkou, bylo nařízeno trestné střílení, které Setikovský neproměnil. Lukáš Martinec hákoval Jana Stehlíka, když jel sám na branku, bylo nařízeno druhé trestné střílení v utkání, které Stehlík neproměnil. Pavel Damašek si s přehledem poradil s akcí Divíška a Hrušky, když jeli dva na nikoho. Vzápětí na to si počkal před brankou Libor Řepík, když trefil horní tyč po Stehlíkově přihrávce. Roman Pražák dorazil puk za Melicharova záda, když zůstal puk nepřikrytý po střele od Jana Stehlíka.

V úvodu třetí třetiny se prosadil dorážkou Tomáš Přeučil po Mülerově střele. Martin Kalinovič se dostal ke střele, kterou Melichar vyrazil k Janu Stehlíkovi a ten poslal puk dále Romanu Pražákovi. Michal Žižka propálil puk až k Melicharovi, kterému projel pod betonem, asistence Martin Kocek. Hrubou chybu Mosteckých obránců ztrestal Pavel Komma těsně před koncem utkání střelou pod víko.