Klášterec přivezel z Kobry cenné 2 body

Klášterečtí nemají na souboje s pražskou Koboru zrovna nejlepčí vzpomínky. Tým, který vstupuje do bojů o play off většinou z posledního postupového místa se dokáže v souboji s jedním z vedoucích celků tabulky vybičovat k lepším výkonům. Ani tentokrát to Klášterečtí neměli v Praze jednocuché. Domácí vedli ještě pět minut před koncem 3:2. Vyronávací gól a také gól v prodloužení, díky kterému so hosté odvezli 2 body měl na svědomí Martin Diviš.
4. listopadu 2006 | 17:30
3:4p
1:0, 0:2, 2:1 - 0:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 19. BAnič, 42. Knotek (Paris), 48. Novák (Banič, Prošek) - 34. Panocha (Řepík), 36. Tenkač (Řepík), 56. Kuncl (Nerad), 63. Diviš (Kotrouš, Nerad). Rozhodčí: Stulín - Ježek, Svoboda. Vyloučení: 16:9, navíc Černý, Bárta (oba KOB) oba 10´OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.

Kobra Praha: Vostárek - Němeček, Černý, Vítů, Urbanec, Banič, Skácel, Prošek, Žáček, Bárta, Paris, Valášek, Georgiev, Knotek, Langmajer, Novák, Jána, Jobek, Honc

Klášterec nad Ohří: Damašek - Nerad, Znojemský - Kocek, Kuncl - Ambrož, Pokorný - Babka, Kotrouš, Diviš - Tenkač, Řepík, Panocha - Soukup, Novotný, Novák - Kreuz, Šedivý, Kout

Kobra znovu potvrdila, že na Klášterec umí. V první třetině byla hra naprosto vyrovnaná.První velkou šanci měli domácí v 5.minutě, ale Damašek ji zlikvidoval. Poté zahrozili i hosté, ale Kotrouš se neprosadil. Oba celky měli v první dvacetiminutovce k dispozici několik přesilových her. Všechny zůstaly nevyužity. První gól vstřelili domácí v 19.minutě když se od modré trefil Viliam Banič.

Ve druhé třetiny už ale hosté svého soupeře přehrávali. Na dlouhé minuty uzamkli hokejisty Kobry v jejich třetině a dvěma brankami otočili na 1: 2. Ve 34. minutě prostřelil domácího gólmana Lukáš Tenkač. Ve 36 pak Jiří Panocha. Hosté měli ve druhé třetině spoustu dalších gólových šancí. Ke zvýšení skóre jim nepomohly ani dva samostatné nájezdy a do poslední části tak nastoupili pouze s těsným vedeím.

Úvod třetí třetiny všel vyborně domacímu celku. Dvěma góly otočili hráči Kobry skóre na 3:2. Ve 42. minutě vyrovnával Jan Knotek, ve 48. pak poslal domácí do vedení Zbyněk Novák. Hosté znovu přidali a snažili se o vyrovnáni. To se jim podařilo až v přesilové hře necelé 4 minuty před závěrečnou sirénou, kdy se od modré trefil Miroslav Kuncl.

V prodloužení domácí dvakrát faulovali a následnou přesilovku 5:3 hosté využili. O zisk dvou bodů se postaral Martin Diviš.