Klášterec dostal od Kobry lekci z produktivity

Klášterec dnes musel skousnout velmi vysokou porážku 0:6 od Kobry Praha. Po první vyrovnané třetině se Kobra velice dobře herně zvedla a na ledě byla pánem. Klášterci se dnes nedařila jak rozehrávka tak koncovka a proti rozjetým hostům neměl tak žádnou šanci. Klášterec musel tedy vypít pohár hořkosti až do dna a překousnout velmi nepříjemnou porážku.
14. listopadu 2012 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
0:6
0:0, 0:4, 0:2

branky a nahrávky: 23. Bárta (Paris), 24. Paris (Bárta), 33. Slanina (Jakeš, Kocman), 34. Bárta (Eis, Švaříček), 47. Bárta (Paris, Bláha), 57. Paris (Jakeš, Švaříček)

Klášterec nad Ohří: Damašek(Tichý); Loučka, Pozděna, Havlůj, Kolčava, Mašek, Dostál, Zicho, Lenhert, Kalinovič, Hartman, Řepík, Jáchym, Miklovič, Mála, Salač, Toman

Kobra Praha: Krch(Zapletal); Ton, Pohl, Švaříček, Čtveráček, Verbík J, Verbík R, Fejt, Bláha, Kocman, Jakeš, Slanina, Eis, Bárta, Paris, Strnad, Žáček, Sekerka, Koubek

Klášterec v dnešním utkání nebyl při úvodním vhazovaní puku jistě ještě obeznámen, jaký debakl si odnese z domácího ledu. První třetina byla z obou stran velmi vyrovnaná ale také se toho v ní moc neudálo. Za zmínku stojí snad jen velmi dobrá šance Marka Jáchyma, který ujížděl sám na hostujícího brankáře Krcha který si však velmi dobře poradil a puk lapil.

Ve druhé třetině už začalo pro Klášterec skutečné peklo. Špatná rozehrávka a koncovka byla nezvykle tvrdě trestána. První branku v utkání obstaral v přesilové hře David Bárta a otevřel tak brankostroj hostujícího celku. Již na necelé dvě minuty to bylo již od dvě branky když se prosadil Martin Paris. Po vstřeleném druhém gólu se Kobra doslova utrhla ze řetězu a klášterečtí hokejisté jen těžko stíhali protiútoky Kobry. Ve 33 a 34.minutě padly dvě slepené branky do domácí branky. Nejdříve se trefil Michal Slanina a hned poté přidal svojí druhou branku v utkání David Bárta. Tím také skončila hororová třetina pro Klášterec.

Do poslední třetiny nastoupil na led odhodlaný tým domácích, který chtěl s utkáním ještě něco udělat a minimálně snížit už tak hrozivě vypadající skóre. Opak byl však pravdou. Kobra se pouštěla do jednoho útoku za druhým a domácí Damašek v brance měl skutečně co dělat aby branek nepadlo ještě více, to se však nepovedlo. Ve 47.minutě se trefil v přesilové hře David Bárta, který tak v utkání zaznamenal hattrick ke kterému přidal ještě jednu asistenci. Poslední branka padla do klášterecké sítě v 57.minutě a střelcem se stal Martin Paris. Klášterec si teda připsal velmi krutou ale dnes i bohužel zaslouženou porážku 0:6.

Nejlepší hráčem domácích se stal Aleš Havlůj a na druhé straně byl vybrán brankář Pavel Krch. Další utkání sehraje Klášterec již tuto neděli na domácím ledě proti Milevsku, které dnes neudrželo vedení 3:1 nad Táborem a podlehlo 3:4, když tři branky inkasovalo tři minuty před koncem. Utkání začíná od 17:00.