Milevsko odjíždí bez bodů

V dnešním utkání se předvedl Petr Freiberg, když vstřelil první dvě branky dnešního utkání. Milevsko v posledních deseti minutách začalo vystrkovat růžky a ohrožovat Damaška. Klášterec povolil Milevsku pouze dvě branky.

4. prosince 2011 | 17:00 | Klášterec
3:2
0:0, 2:0, 1:2

branky a nahrávky: 28. Freiberg (Růžek, Polanský), 32. Freiberg (Hofmeister), 48. Polanský - 51. Urbanec (Nikodém), 58. Procházka (Sýbek)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Studnička); Kocek, Mašek, Žižka M., Loučka, Dostál, Koblitz, Řepík, Kalinovič, Polanský, Freiberg, Stehlík, Hartman, Miklovič, Růžek, Hofmeister, Toman, Bečvář, Tenkač, Jáchym.

Milevsko: Knap (Pipek); Tajbl, Kořánek, Štěrba, Klíma, Schirmer, Procházka, Božilov, Hájek, Sýbek, Urbanec, Hamrle, Müller, Fořt, Novák, Heřmánek, Kolomý, Silbrnágl, Nikodém, Dušek.

Damašek si svůj první zákrok připsal až v sedmé minutě při likvidaci střely Jiřího Fořta. O několik vteřin později Damašek musel zasahovat znovu, když se před ním ocitl Jan Sýbek. Klášterec výrazně ohrozil Pipka až v deváté minutě Miklovičovo tvrdou střelou. Ve 14.minutě Damašek zlikvidoval akci Urbance a Hamerleho vynikajícím zákrokem holí. Pipkovu branku znovu ohrozil Freiberg střelou od modré čáry, nastřelil pouze herní tyč. Do konce první třetiny nepadla žádná branka, ani Klášterec nedokázal využít přesilovou hru, aby se dostal do vedení.

Na začátku druhé třetiny došlo k menší šarvátce před Pipkovo brankou. Důvodem této šarvátky bylo sekáni Miroslava Koblitze do Pipkovo rukavic. Klášterec se dokázal prosadit až ve 28.minutě, když využil přesilovou hru Petr Freiberg, který byl před Pipkem důrazný a dopracoval puk do branky, asistence Jindřich Růžek a Tomáš Polanský. I druhou branku Klášterce přidal ve 32.minutě Petr Freiberg střelou od modré čáry, asistence Jakub Hofmeister. Jan Stehlík poslal do samostatného úniku Martina Kalinoviče, ale jeho šanci zmařil Pipek svou holí. Libor Řepík trefil pouze horní tyč Pipkovy branky.

Müller nastřelil horní tyč Damaškovy branky. Heřmánek dopracoval puk až za Damaška, ale jeho branka nemohla být uznána, protože hrál Heřmánek vysokou holí. Procházka pohrozil nebezpečnou střelou z kruhů, Damašek si s ní však poradil. Ve 48.minutě se při oslabení na modré čáře zmocnil puku Tomáš Polanský a s naprostým klidem pokračoval sám na Pipka, kterého si položil a zavěsil pod horní tyč. Pipek mu následně na tuto branku zatleskal. V 51.minutě na 3:1 snížil Josef Urbanec, když tečoval Nikodémovu střelu. Druhou branku Milevska vstřelil Pavel Procházka po přihrávce od Jana Sýbeka a zdramatizovali tak celé utkání. Před koncem třetí třetiny Milevsko odvolalo brankáře a zkoušeli power-play. To jim však nevyšlo.