Klášterec neuspěl ani na druhý pokus proti Kolínu

Klášterečtí hokejisté neuspěli ani ve druhém zápase za sebou na domácím ledě a tentokrát podlehli favorizovanému Kolínu 1:4. Hosté se dostali po první třetině do dvougólového náskoku. Druhá třetina nám branku nenabídla a tak se šlo do kabin opět za stavu 0:2. Ve třetí třetině padly tři branky, z toho dvě bohužel do klášterecké sítě. Jediný čestný úspěch Klášterce zaznamenal v 50.minutě obránce Petr Štrach, který ještě nejméně dva metry před modrou čárou napřáhl a neskutečnou a svou typickou dělovkou rozvlnil síť. Klášterec tak dál zůstává na desátém místě v tabulce.
21. prosince 2013 | 18:30 | Klášterec nad Ohří
1:4
0:2, 0:0 ,1:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 50. Štrach – 1. Nedbal (Jankovský), 15. Kulhánek (Pýcha, Valášek), 48. Mejzr (Malý, Pácal), 59. Kulhánek

Klášterec nad Ohří: Damašek ( Kaššák ) – Drobný, Kuncl, Štrach, Mašek, Koblitz, Freiberg, Toušek, Suk, Řepík, Jáchym, Kalinovič, Zicho, Vlastník, Neuman, Váňa, Schönauer

SC Kolín: Sejpal ( Moravec ) – Pýcha, Pácal, Nedbal, Hanzl, Kulhánek, Muláček, Barták, Kadlec J. (ml.) , Malý, Mejzr, Valášek, Semirád, Šafránek, Jankovský, Morkes, Šifta, Ježek, Zumr, Kočí, Kadlec J.