Další vysoká výhra nad Sokolovem

Po středeční kanonádě proti Mostu si Klášterec zastřílel i na ledě Sokolova. Už v sedmé minutě to bylo 0:2 a ikdyž domácí v 15. minutě snížili, do šaten díky dalším dvěma inkasovaným slepeným brankám ze závěru třetiny v dobré náladě nešli. V úvodu druhého dějství domácí ještě snížili na 2:4, ale myšlenky na dramatizaci zápasu brzy zamítli Pražák a Kadlec. Ve třetí třetině ještě domácí skóre korigovali, ale poslední slovo v zápase měl Martin Kalinovič, který 15 vteřin před koncem zakončil nájezd s Panochou na osamoceného brankáře Jakubala, který v domácí brance odchytal druhou polovinu zápasu poté, co Štelmach ve 32. minutě inkasoval šestý gól.
29. ledna 2011 | 17:00
3:7
1:4, 1:2, 1:1

branky a nahrávky: Branky a asistence: 15. Soukup (Mareček, Topinka), 22. Kořínek (Soukup, Topinka), 48. Nový (Račanský) - 5. Panocha (Freiberg), 7. Pražák (Flieger), 18. Kocek (Pražák), 19. Šíp (Freiberg), 24. Pražák (Kadlec), 32. Kadlec (Freiberg, Pražák), 60. Kalinovič (Panocha). Rozhodčí: Kostourek - Sentenský, Gerát. Vyloučení: 10:9, navíc Dobřemysl (SOK) a Kadlec (KNO) oba 5+OK. Využití: 0:3. V oslabení: 1:1. Diváci: 440.

Baník Sokolov: Štelmach (od 32 min. P.Jakubal) - Kořínek, Hauer, Formánek, Toms (A), Říha, Mudra, Diblík - Soukup, Kašpar, Kukla (C) - Topinka, Sopr (A), Dobřemysl - Račanský, Nový, Mareček - T.Jakubal

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Žižka, Kocek, Koblitz, Řezníček (C), Krupka, Martínek, Hartman, Čížek, Kalinovič, Kadlec, Pražák (A), Freiberg, Šíp (A), Panocha, Řepík, Toman, Miklovič, Komma, Flieger, Hučko

I do Sokolova zajížděl Klášterec s několika juniory v sestavě, i kdž z marodky už se vrátil alespoň Jiří Panocha, který se jako první zapsal do střeleckých statistik. V 5. minutě využil přesilovou hru. Hosté se nenechali vyvést z míry ani v oslabení a kombinace Jaroslava Fliegera se zakončujícím Romanem Pražákem znamenala dvoubrankové vedení.

Přestože už první třetina byla jasně v režii hostí, domácím se na okamžik podařilo utkání zdramatizovat. Kaššáka nepřekonal nikdo jiný než Jan Soukup. Jenže po sobě následující přesilové hry pěti proti třem dokázali Klášterečtí obě využít.Martin Kocek a po něm Radek Šíp prakticky rozhodli zápas.

Ukolébané hosty sice v úvodu druhé překvapil svou dorážkou Jakub Kořínek, ale odpověď následovala téměř okamžitě. Podruhé v zápase se trefil Roman Pražák. A ve 32. minutě vyhnal Štelmacha z branky Martin Kadlec.

Třetí třetinu sice ovlivnila vyloučení, ale hosté už svému soupeři 3 body pohlídali. Jediný gólový výpad proti Kaššákovi podnikl ve vlastním oslabení Petr Nový. Na konečných 7-3 pak už jen korigoval skóre z nájezdu dvou na bezmocného Jakubala Martin Kalinovič.