Příprava je u konce! V sobotu přijedou Louny

Přípravné zápasy jsou již minulostí a klášterečtí hokejisté v nich zaznamenali 100% úspěšnost. V prvním utkání proti Ostrovu si Tygři s chutí zastříleli a výhra 22:2 byla pro hosty až moc krutá. Další utkání sehrál tým z města porcelánu proti Chebu. Druhý zápas byl o mnoho vyrovnanější a Klášterec v něm nakonec slavil výhru 6:3. Další naplánované utkání proti Lounům se bohužel neodehrálo na žádost soupeře. Poslední přátelský zápas odehráli klášterečtí proti nedaleké Kadani "B", kterou deklasovali 10:2. Tři zápasy - tři výhry a skóre 38:7 jsou rozhodně výborným výsledkem přípravy, ale to nejdůležitější teprve přijde! Tým okolo trenéra Miroslava Buchala bude podle papírových předpokladů největším favoritem na postup do druhé ligy, kam by se Klášterec vrátil po třech letech a hlavně kam minimálně patří! První mistrovské utkání startuje již tuto sobotu od 17:00 a protivníkem bude tým Loun.
14. září 2019 | 17:00 | Klášterec nad Ohří

Utkání v Kadani ODLOŽENO!

19. září 2019

Sobotní utkání SK Kadaň "B" - HC Tygři Klášterec nad Ohří se na žádost kadaňského týmu odkládá. Náhradní termín bude včas upřesněn. Děkujeme za pochopení.

Projekt "Hodina pohybu navíc" pokračuje

16. září 2019

Tygři vydřeli první mistrovské body!

14. září 2019

Klášterečtí hokejisté přivítali na svém kluzišti v prvním kole nového ročníku krajské hokejové ligy HC Slovan Louny. První třetina byla jasně v režii domácích, kteří svého soupeře k ničemu nepouštěli...