Play-off už zná všechny účastníky

Nedělní vítězství Chomutova 6:4 proti Roudnici nad Labem (Roudnice v čase 59:18 vyrovnala na 4:4, ale Chomutov nakonec ještě dokázal během posledních třiceti vteřin dvakrát skórovat) dalo kláštereckým hokejistům nejen jistotu třetího místa po základní části ale také soupeře. Klášterec si v boji o postup do finále zahraje s týmem HC SLOVAN LOUNY. Semifinále se opět hraje na dvě vítězná utkání. První utkání je na programu v neděli 13.2. Od 17:00 v Lounech.

Další termíny semifinále:

19.2. od 17:00 v Klášterci n/Ohří

27.2. od 17:00 v případě rozhodujícího utkání v Lounech.

O druhé semifinálové dvojici rozhodla až úterní dohrávka devatenáctého kola Roudnice - Kadaň. Roudnice ještě necelé dvě minuty před koncem vedla nad svým soupeřem 5:4, ale Kadaň dokázala ještě utkání vyrovnat a nakonec se i mohla radovat z postupu do play-off po vítězství po samostatných nájezdech. Soupeřem Kadaně tak bude Chomutov.
19. února 2022 | 18:30 | Klášterec nad Ohří

První přátelský zápas! Tygři přivítají Kadaň

10. srpna 2022

Čekání je u konce! Půl roku od posledního utkání "A"týmu se ve čtvrtek konečně dočkáme dalšího zápasu. Do města porcelánu přijede poměřit síly v přátelském utkání nedaleká Kadaň. Klášterec, který...