Hokejová přípravka zakončila sezónu soutěžemi.

Velkým dnem pro naše hokejové tygříky byla sobota 19.3.2022. Trenér přípravky Robert Rota se svými asistenty připravil pro své svěřence osm dovednostních soutěží. Celkem 24 žlutomodrých tygříků ukazovalo svým rodičům své dovednosti, které získali na trénincích přípravky v průběhu sezony 2021/2022. Všichni se velice snažili a tak byli na konci akce odměněni medailemi, diplomy, klubovými předměty a balíčkem dobrot. Všem zúčastněným se akce na závěr hokejové sezony velice líbila.

V měsíci dubnu budou malí hokejisté zaslouženě odpočívat, ale již 2.května jim začne suchá letní příprava.

Fotografie z této akce naleznete ve složce archiv - fotogalerie

19. února 2022 | 18:30 | Klášterec nad Ohří

První přátelský zápas! Tygři přivítají Kadaň

10. srpna 2022