Tygři mají první body v Novém roce

Klášterec přivítal v dalším utkání Krajské hokejové ligy na svém kluzišti celek SK Kadaň "B" a po dvou porážkách se mu konečně podařilo bodovat. První třetina byla hodně vyrovnaná a diváci, kteří dorazili na "Derby" v hojném počtu viděli i spoustu chyb. První branku vstřelil hostující Hrdlička, který poslal puk z levého kruhu nechytatelně nad rameno Tichého. O vyrovnání se postaral domácí Bárta. Druhá třetina byla jako přes kopírák. Lukáš Hrdlička poslal svůj tým podruhé v utkání do vedení a Klášterci se podařilo vyrovnat opět zásluhou Vojtěcha Bárty, který si nejprve vychutnal obránce a poté i Damaška v brance. V poslední třetině se s góly roztrhl pytel. Klášterec dokázal v úvodních minutách odskočit svému soupeři o dvě branky, ale Kadani se vždy podařilo rychle snížit stav utkání. Na vyrovnání však už hráči hostujícího celku nedosáhli a dvě slepené branky na konci utkání z hole Bečky resp. Hartmana zařídily Klášterci výhru 7:4.
15. února 2020 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
3:2, 2:0, 5:0

Klášterec vkročil do play-off vítězně!

16. února 2020

Klášterečtí hokejisté přivítali v úvodním duelu semifinále play-off Roudnici nad Labem a v sérii na dva vítězné zápasy se chtěli ujmout vedení - to se jim také nakonec povedlo. Roudnice dokázala...

Číst více >

Tygři vyzvou v play-off Roudnici n/Labem

10. února 2020

Základní část Krajské hokejové ligy je u konce a na dveře už nám klepe play-off. Klášterec si výhrou v posledním utkání proti Roudnici nad Labem zajistil druhé místo a do play-off tak vstoupí s...