Přestřelka v Lovosicích vyzněla lépe pro Klášterec!

Tygři se v dalším utkání vydali do Lovosic, kde chtěli odčinit hodně nečekanou porážku od stejného soupeře v prvním vzájemném utkání (7:9). Klášterec hned od úvodních minut svého soupeře přehrával a po první třetině vedl 4:1. Stejný scénář měl i úvod druhé třetiny a tři vstřelené branky během osmi minut znamenali pohodlné vedení 7:1. Klášterec poté trochu polevil a domácím se podařilo vstřelit druhou branku zásluhou Šulce. Třetí dějství přineslo hned devět branek! Během jedné minuty se podařilo Lovosicím vstřelit hned dvě branky a stav 4:7 vypadal už přeci jenom z jejich pohledu o trochu lépe. Přestřelka pokračovala až do konce utkání a Klášterec si nakonec po vítězství 12:6 odvezl všechny body zpět do města porcelánu.

1. prosince 2019

Netradičně v neděli od 15:00 startovalo další utkání kláštereckých hokejistů, kteří zamířili do nedaleké Kadaně. Už od úvodních minut měli klášterečtí hokejisté více ze hry a domácí se do útoku...