Tygři zvládli závěr utkání a připisují tři body!

Klášterec hostil v dohrávce osmnáctého kola Krajské hokejové ligy tým HC Slovan Louny a utkání přineslo více než vyrovnaný souboj. Domácím se povedlo udeřit již v 5.minutě zásluhou Romana Mojžíše, ale vedení jim vydrželo jen necelou minutu, když se za záda Tichého trefil Adam Szakal. Hosté se v první třetině dostali do vedení v 11.minutě a jmenovitě to byl Jan Lochovský, který dokázal dostat půk do domácí branky. Tygři ještě do konce třetiny našli na inkasovanou branku odpověď a Tomáš Kokman se svým gólem postaral o průběžný stav 2:2. Ve druhé dvacetiminutovce se Tygři dokázali dostat do dvoubrankového vedení zásluhou Filipa Döringa a Viktora Kosiny a vedení 4:2 už vypadalo mnohem lépe. Louny se dokázali do konce třetiny trefit jednou a do šaten se tak šlo za stavu 4:3. Třetí třetina nabídla kromě pěti branek také mnoho faulů v posledních deseti minutách, kdy hra tak byla velmi rozkouskovaná. Slovanu se dokonce v závěrečném dějství povedlo otočit stav utkání z 3:4 na 5:4, ale závěr utkání už patřil jednoznačně domácím, kteří přidali do lounské sítě tři branky a utkáni tak nakonec vyhráli 7:5.
11. ledna 2023 | 19:00
7:5
2:2, 2:1, 3:2

branky a nahrávky: 5. Mojžíš (Ševčík), 20. Kokman (Nerad, Koblitz), 30. Döring (Kokman), 36. Kosina (Neuman, Nerad), 51. Hartman (Danyo), 51. Kokman (Kosina, Nerad), 58. Neuman (Koblitz, Mojžíš) – 6. Szakal (Csonka, Adámek), 11. Lochovský (Szakal, Csonka), 37. Tarant (Knobloch), 48. Adámek (Gebelt), 50. Hloucha (Adámek)

Klášterec nad Ohří: J. Tichý (P. Hrdina) — M. Koblitz, J. Barantál, J. Hartman, J. Boháč, V. Kosina — J. Neuman, R. Mojžíš, J. Vlastník, M. Hartman, R. Nerad, T. Kokman, D. Ševčík, F. Döring, M. Danyo

Louny: M. Charvát (D. Dorn) — M. Knobloch, J. Lochovský, P. Hloucha, O. Šedivý — M. Šafařík, M. Gebelt, M. Adámek, J. Velhartický, D. Tarant, L. Veselý, J. Csonka, A. Szakal