Klášterec dokázal zdolat Nejdek a v přípravě byl stoprocentní!

V posledním přípravném utkání před ostrým startem do nové sezóny přivítali klášterečtí hokejisté na svém kluzišti tým HC Rebel Nejdek. Utkání bylo více než vyrovnané a i když na začátku posledního dějství svítilo na tabuli průběžné skóre 5:0, Nejdek určitě nebyl horším týmem. Do poslední třetiny nastoupil do domácí branky Petr Hrdina, který si tak připsal první minuty v přípravě. Klášterec za jasného vedení trochu polevil a hostům se nakonec povedlo vstřelit dvě branky a dát tím tak konečnou podobu skóre zápasu. Tygři si tak připsali výhru 5:2 a v přípravě dokázali porazit všechny tři své soupeře (Kadaň "B", Chemnitz a Nejdek). Klášterec i v tomto utkání představil novou posilu a opět hráče z Kadaně "B". Jaroslav Kulich se pro letošní sezónu stal kláštereckým hráčem a hned v prvním utkání dokázal skórovat. Mistrovská sezóna začíná 19.9.2020 a Klášterec odehraje své utkání v Roudnici nad Labem.
9. září 2020 | 18:30
5:2
1:0, 3:0, 1:2

branky a nahrávky: 4. Vlastník (Bárta), 27.Kulich (Bečka, Koreš), 30. Vlastník, 39. Bečka (Kozelnický, Bárta), 41. Hartman - 46. Funk (Hoang, Hromádka), 51. Jakubal (Hromádka)

Klášterec nad Ohří: Tichý (od 40.min Hrdina)- Blažek, Kosina, Koblitz O., Koblitz M., Kozelnický, Koreš, Suk, Hartman, Strunz, Bečka, Vlastník, Bárta, Danyo, Videv, Kulich

Nejdek: Havlík - Krýsl, Funk, Cankov, Gombár, Král, Hoang, Hromádka, Jakubal, Gerát, Florian, Kopfstein, Orlich, Horák