Klášterec deklasoval Roudnici!

Po drtivém vítězství 13:4 nad Lovosicemi si klášterečtí hokejisté užili den volna a v neděli opět vyjeli na led proti soupeři z Roudnice nad Labem. Hostující tým bohužel postihla nečekaná marodka a tak stejně jako předchozí soupeř domácích Lovosice hráli jen na dvě pětky. Na první branku domácích z hole Dominika Drazdíka dokázali hosté rychle odpovědět, ale poté byla první třetina jasně v režii domácích, kteří ji ovládli 5:2. Ve druhé třetině se hra trochu zklidnila a k vidění byly tři branky. Do posledního dějství se nastupovalo za stavu 7:3. V posledním dějství se projevila únava roudnických hráčů, kteří museli skousnout ještě další čtyři branky. Klášterec si nakonec připsal vysokou výhru 11:3.
30. září 2018
11:3
5:2, 2:1, 4:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 3. Drazdík (Blažek), 8. Drazdík (Bečka), 9. Vlastník, 11. Procházka (Vlastník), 13. Vlastník (M.Koblitz), 24. Videv (Blažek), 35. Bárta (Procházka, Vlastník), 45. Bečka (Týr), 45. Bárta (Týr), 51. Bečka (Vlastník, Beran), 57. Beran (Procházka, Vlastník) – 3. Lauko (Čichovský, Vejl), 13. Beránek (Kuchař), 32. Pokorný (Kuchař)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) – Koblitz O., Blažek, Videv, Zendl, Drazdík, Procházka, Hartman, Vlastník, Bečka, Týr, Oplt, Beran, Borovička, Koblitz M.

Roudnice n. L.: Fridrych – Nenadál, Vacek, Štosek, Čichovský, Tintěra, Kuchař, Lauko, Vejl, Bačkády, Richter, Beránek