Děčín potřetí udolal Klášterec

3:4, 8:2, 2:4, 3:7 taková je konečný bilance utkáni mezi celky Klášterce a Děčína. Domácím se nepovedlo objasnit, kdo je tu doma. Děčín vyzrál nad Kláštercem vysokou výhrou 3:7 a zůstává tak stále na 8.příčce tabulky těsně za Sokolvem s rozdílem jednoho bodu.
5. února 2011 | 17:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
3:7
0:1, 2:2, 1:4

branky a nahrávky: 23. Polanský (Miklovič), 38. Martínek (Šíp, Panocha), 60. Toman (Krupka) - 5. Filipovský (Zika), 29. Stibor (Kaltenböck, Řídel), 34. Řídel (Stibor, Bedan), 41. Stezka (Oliverius), 49. Oliverius, 51. Oliverius (Stezka), 56. Filipovský (Stezka, Stibor)

Klášterec nad Ohří: Hollý (Damašek) -Žižka, Kocek, Koblitz, Řezníček, Krupka, Martínek, Hartman, Čížek, Kalinovič, Kadlec, Pražák, Radulay, Šíp, Panocha, Jáchym, Miklovič, Polanský, Toman, Novotný, Flieger

Děčín: Lavinger (Zámostný) - Kaltembock, Stezka, Sámovský, Dvořák, Moznár, Hillmich, Bedan, Filipovský, Oliverius, Zika, Drnec, Stibor, Řídel, Chládek, Štverák, Šnajdr.

Lukáš Zika našel na útočné modré čáře najíždějícího Jana Filipovského , který překonal Holého a Děčín se tak ujal vedení. Tibor Radulaj se propasíroval až ke střela na Lavingera, ten však jeho střelu zneškodnil skvělým zákrokem lapačkou. Do samostatného úniku se v 15.minutě dostal Jan Filipovský, byl však faulován Kalinovičem. Do parádního úniku se dostal o dvě minuty později Radulaj, puk mu však uskočil a akce byla tak zmařena.

Na začátku druhé třetiny srovnal stav utkání Tomáš Polanský, když se mu puk vrátil od Lavingera zpátky a na podruhé překonal Lavingera střelou mezi betony, asistence: Petr Miklovič. Miloš Stibor překonal Holého střelu u kruhu po přihrávce od Kaltenböcka a Řídele. V polovině utkání zvýšil stav na 1:3 Petr Řídel po přihrávce od Miloše Stibora a Karla Bedana. V 38.minutě se vyznamenal střelou od modré čáry do pravého horního rohu Lavingerovi branky Petr Martínek po přihrávkách od Radka Šípa a Jiřího Panochy.

V úvodu poslední části utkání propálil Milan Stezka Holého a tím ho tak vyhnal z branky a nastoupil na jeho místo Pavel Damašek. Michal Oliverius obkroužil Damaškovu branku a ještě stihl zavěsit. Hlavní rozhodčí nepřerušil hru, i když ležel na ledě Martin Hartman. V polovině třetí části utkání našel Milan Stezka na červené čáře Michala Oliveriuse a ten jel zcela sám na Damaška a překonal ho kličkou do bekhendu. Jan Filipovský obelstil Damaška a zakončil mezi jeho betony,Asistence Milan Stezka a Miloš Stibor. V závěru utkání se prokličkoval až za Lavingera Jan Toman a snížil tak konečný stav na 3:7.