Klášterec na úvod rozstřílel Roudnici

Úvodní utkání nové sezóny se neslo jednoznačně pod taktovkou domácích hráčů. A Roudničtí ani přes veškerou snahu nestačili. Kanonádu odstartoval už v první minutě Tomáš Polanský, který se stejně jako Jan Zmeškal trefil v utkání dvakrát. Klášterec porazil Roudnici vysoko 9:4.
11. září 2010 | 17:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
9:4
4:1, 3:3, 2:0.

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 1. Polanský (Řezníček), 3. Řepík (Kadlec), 6. Jáchym (Hartman, Vošta), 14. Panocha (Hartman), 21. Kalinovič, 25. Pražák (Zmeškal), 30. Mašek (Řezníček), 48. Polanský (Miklovič), 55. Zmeškal (Kocek, Kalinovič) - 4. Příhoda (Mrňa), 23. Mrňa (Boháček), 27. Novák (Kotrba), 37. Sailer (Antal). Rozhodčí: Grech - Gerát, Sentenský. Vyloučení: 11:9, navíc Boháček (ROU) 10 min. OT. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0.

Klášterec nad Ohří: Damašek (Kaššák) - Zmeškal, Mašek, Kocek, Koblitz, Řezníček, Mazanec, Loučka, Vošta - Kalinovič, Stehlík, Pražák - Polanský, Bečvář, Miklovič - Řepík, Hartman, Suk - Panocha, Jáchym, Kadlec.

Roudnice n. L.: Klimíček (Kolinger) - Antal Bílek F., Boháček, Hillmich, Švácha, Výrut, Saska, Mrňa - Kotrba, Veselý, Příhoda - Novák, Sladký, Toma - Bilek P., Sailer, Knesl - Štěpán, Borouský, Culek.

V 1.minutě Ladislav Řezníček nahodil puk na do útočného pásma, kde se kotouč odrazil od mantinelu až k Tomáši Polanskému, a ten zavěsil do Kolingerovy branky. Ve 3.minutě nahrál Martin Kadlec před branku Liboru Řepíkovi , a ten umístil puk mezi Kolingerovy betony. Ve 4. minutě poslal Pavel Mrňa přihrávku na Martina Příhodu, který poslal puk až za Damaškova záda. V 6.minutě z rohu Martin Hartman nahrál Marku Jáchymovi, který poslal puk mezi Klímíčkovy betony. Ve 14.minutě nahrál Martin Hartman na červenou čáru najíždějícímu Jiřímu Panochovi, který ujel Roudnické obraně a bez problémů zakončil.

Ve 21.minutě se prosadil Martin Kalinovič po samostatné akci. Ve 23.minutě nahrál Jan Boháček na zcela volného Pavla Mrňu , který propálil puk až za Damaškova záda. Ve 25.minutě tečoval před Klímečkovou brankou Jan Zmaškal střelu od Martina Kalinoviče. Ve 27.minutě dorazil Tomáš Novák střelu od Adama Kotrby. Ve 30. minutě tečoval Martin Kadlec střelu od Ondřeje Maška. Ve 37. minutě nahrál Marek Antal před branku zcela volnému Petru Sailerovi , který pálil do prázdné branky.

Ve 48.minutě poslal Petr Miklovič přihrávku před Klímíčkovu branku na volného Tomáše Polanského, a ten nasměroval puk do branky. V 55.minutě nahrál Martin Kocek na modrou čáru Janu Zmeškalovi, který propálil puk až za Klímíčkova záda .Klášterec úspěšně vyhrál první mistrovské utkání na domácím ledě.

Ohlasy trenérů

Tomáš Polanský měl velikou radost z dnešního zápasu, nejen proto že byli lepší a měli zápas celou dobu pod kontrolou, ale i že se jim vyvedli i oslabení."Je pravda že naše slabá místa proti Roudnici byli oslabení, ale myslím si že jsme je celkem zmákly" cituje Tomaš Polanský. Je si vědomi toho že neboudou vyhrávat každý zápas s takovým výsledkem, ale "když vyhrajem bude to paráda".