Senzace! Klášterec vyhrál po nájezdech a ve čtvrtfinále vyzve Sokolov

Bravo! Klášterec dokázal v dnešním zápase přehrát Kobru na jejím ledě a domů si odváží rozhodující bod v sérii a také postup do čtvrtfinále play-off. Hrdinou utkání se stal Marek Jáchym, který jako jediný proměnil samostatný nájezd a poslal Klášterec dál. Uznání zaslouží ale celý tým, který i přes poslední prohry nad Kobrou prokázal svou kvalitu! V pátek nastoupí Klášterec na ledě Sokolova a druhý zápas odehraje na svém ledě v neděli. Postup by rád celý tým věnoval kamarádovi, spoluhráči a hlavně velkému hrdinovi a bojovníkovi Petru Miklovičovi.
5. března 2014 | 18:00 | Praha
4:5sn

branky a nahrávky: 11. Slanina (Kocman, Ton), 28. Cafourek (Slanina, Jakeš), 39. Bárta (Malý, Žáček), 58. Čurda – 25. Toman (Mála, Štrach), 33. Suk (Bečvář, Štrach), 38. Schönauer (Jáchym), 54. Toušek, rozh. náj. Jáchym

Kobra Praha: Mouček ( Malík)- Pohl, Ton, Cacourek, Verbík, Sem, Verbík J., Návrat, Jakeš, Kocman, Čurda, Strnad, Bárta, Slanina, Žáček, Šrámek, Paris, Hampl, Malý a Sekerka. Hlavní trenér: Miloslav Šeba. Vedoucí družstva: Bohuslav Mikeš.

Klášterec nad Ohří: Kaššák ( Kutnar)- Loučka, Kuncl, Štrach, Žižka, Koblitz, Dostál, Pokorný, Mašek, Freiberg, Bečvář, Suk, Řepík, Jáchym, Mála, Diviš, Toman, Toušek, Schönauer a Ditrich. Hlavní trenér: Radek Nerad. Vedoucí družstva: Stanislav Říha.