Klášterec je vítězem Krajské ligy!

Klášterečtí hokejisté to dokázali! V rozhodujícím třetím finálovém utkání urvali v Lounech vyhru 6:5 a můžou se tak těšit na kvalifikaci o druhou ligu. Do utkání přitom Klášterec nevstoupil vůbec dobře a hned ve druhé minutě inkasoval z hole Růžka. Postupem času si však Klášterec dokázal vytvořit náskok a po druhé třetině vedl dokonce 6:3. Závěrečná třeti třetina přinesla ještě velké drama, když se lounksým hráčům povedlo snižit stav utkání na 5:6 z jejich pohledu. Vyrovnání se však už nekonalo a po zaznění závěrečné sirény propukly klášterecké oslavy. Pohár pro vítěze Krajské hokejové ligy převzal kapitán týmu David Suk. Klášterec se tak po třech letech v Krajské lize konečně dočkal celkového vítězstí a nyní ho bude čekat kvalifikace o druhou ligu. Vzhledem k tomu že v ostatních krajích se jěště hraje, bude si muset Klášterec na svého soupeře ještě počkat.
8. března 2020 | 17:00 | Louny
5:6
1:1, 2:5, 2:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 2. Růžek (Kolčava), 25. Dittrich (Szakal, Srb), 32. Růžek (Dittrich), 44. Růžek (Svoboda, Kolčava), 45. Salač (Gebelt) – 11. Bečka (Vlastník, Nerad), 21. Procházka (Bečka, Vlastník), 23. Vlastník (Kosina, Nerad), 26. Hartman (Nerad, Kosina), 33. Hartman (Andres), 39. Procházka (Vlastník) Rozhodčí: Marek Domský, Patrik Goltsch — Lukáš Sýkora, Michal Janíček Diváci: 143

Louny: Dorn (11-14.min Charvát) - Srb, Kolčava, Hloucha, Vavrica, Šedivý, Svoboda, Kunrt, Gebelt, Jarý, Prokeš, Dittrich, Kousek, Rais, Salač, Panocha, Růžek, Szakal

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) - Koblitz M., Blažek, Nerad, Kozelnický, Kosina, Bárta, Suk, Drazdík, Adres, Procházka, Hartman, Vlastník, Bečka