474 376 851 hcklasterec@email.cz

Druhý přípravný zápas – Klášterec hostil Sokolov

Klášterec po jednodenní pauze nastoupil k dalšímu přípravnému utkání s odvěkým rivalem ze Sokolova. Sokolov si ještě nezahrál ani jedno přípravné utkání, Klášterec tak měl zdánlivou výhodu výhodu. V úterý se Klášterec utkal s Kadaní. Zápas skončil výhrou hostů na samostatné nájezdy.
6. srpna 2009 | 18:00
2:4
1:2, 0:2, 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 11 Suk (Jor), 42. Bečvář (Novák, Buchal) - 18. Setikovský (Kořínek), 20. Dobřemysl (Sopr), 30. Račanský, 38. Soukup (Kořínek). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klášterec nad Ohří: Damašek (Zavadil) - Hartman, Mašek, Klaus, Kopáč, Palubjak - Řepík, Hauer D., Jáchym - Derfler, Kajer, Novák - Buchal,, Bečvář, Suk - Kotrouš, Jor, Krpenský - Moro, Dudek.

Baník Sokolov: Závorka (Jakubal) - Kořínek, Hauer L., Formánek, Mudra, Říha, Diblík - Strýček, Soukup, Setikovský - Kukla, Sopr, Dobřemysl - Sláma, Nový, Van Waardenburg - Račanský, Záhora, Majer.

Zápas skončil výhrou hostů na samostatné nájezdy.V dnešním zápase otevřel skóre zápasu David Suk, když v 11. minutě dorážel puk od Martina Jora. Poté se Klášterec držel až do 18. minuty, kdy vyrovnal stav na 1:1 Jan Setikovský při situaci dva na dva po přihrávce od Jakuba Kořínka. Od té doby se domácí propadali a ve 20. minutě zvýšil skóre na 1:2 Václav Dobřemysl, když Zdeněk Sopr vystřelil mimo bránu, puk se odrazil k Václavu Dobřemyslovi a ten už neměl žádný problém dopravit jej do branky.

Ve 30. minutě zvyšoval skóre na 1:3 Petr Račanský po samostatné akci. V 31. minutě mohlo být opět zvýšeno skóre po chybě Pavla Damaška, když si nepohlídal hráče v rohu, který přihrával přes brankovište a klášterecký gólman si málem puk srazil do vlastní brány. Ve 37. minutě rozhodčí neuznal gól Sokolova z důvodu faulu na domácího hráče. Ale vzápětí na to, ve 38. minutě Baník neztrácel čas a opět zvýšil skóre na 1:4 po střele Jakuba Kořínka, kterou před Damaškovou brankou tečoval Jan Soukup.

Baník se stále tlačil do útočného pásma, jenže klášterecká obrana odolávala a z protiútoku snížili skóre na 2:4 ve 42. minutě po nádherné akci tří na jednoho, ktrerou zakončil gólem Jiří Bečvář po nahrávce Ondřeje Nováka a Jaroslava Buchala. Ve 48.minutě mohl ještě snížit skóre Marek Jáchym, ale netrefil prázdnu bránu. V 55. minutě mohl dát další gól Dudek, když ujel sokolovské obraně, ale trefil pouze Závorkovy betony.

8. března 2020 | 17:00 | Louny
1:1, 2:5, 2:0

Příprava na ledě začne 27.7.2020

22. července 2020

Číst více >

Prohlášení VV HC Tygři Klášterec

20. května 2020

Číst více >

Klášterec je vítězem Krajské ligy!

8. března 2020

Klášterečtí hokejisté to dokázali! V rozhodujícím třetím finálovém utkání urvali v Lounech vyhru 6:5 a můžou se tak těšit na kvalifikaci o druhou ligu. Do utkání přitom Klášterec nevstoupil vůbec...

Číst více >