To byl obrat! Klášterec v derby prohrával už 2:6, nakonec však bere dva body

Doslova infarktové utkání připravili hokejisté Klášterce nad Ohří a Baníku Sokolov divákům v den dvacátého výročí sametové revoluce. Ještě 13 minut před koncem prohrával Klášterec 2:6 a zdálo se, že je definitivně rozhodnuto. Sokolov se však sesypal, čtyřikrát inkasoval a o vítězi muselo rozhodnout prodloužení. V něm se už po pětačtyřiceti vteřinách ujala rána domácího Karla Tona a na stadionu mohly propuknout oslavy. Klášterec zvítězil 7:6.
17. listopadu 2009 | 18:00
7:6p
1:4, 1:0, 4:2 - 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 9. Řepík (Ton), 35. Freiberg (Kalinovič, Jor), 48. Derfler (Kloz), 48. Ton (Buchal), 51. Ton (Buchal), 47. Kloz (Kocek), 61. Ton (Derler) - 10. Soukup, 11. Dobřemysl (Sopr), 13. Kukla, 15. Dobřemysl (Setikovský, Sopr), 44. Soukup (Kulka), 46. Kukla (Dořemysl, Setikovský). Rozhodčí: Dundr - Chochola, Marek. Vyloučení: -:-. Využití: -:-. V oslabení: -:-. Diváci: ---. Střely na branku: --:--. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:6, 7:6.

Klášterec nad Ohří: Damašek - Palubjak, Mašek, Kocek, Višňák, Koblitz, Boguský, Kloz - Freiberg, Kajer, Derfler - Stehlík, Ton, Buchal - Řepík, Jor, Kotrouš - Jáchym, Kalinovič, Novotný - Bečvář.

Baník Sokolov: Hruška - Kořínek, Mudra, Hauer, Přindiš, Formánek, Rohan, Diblík, Sopr - Setikovský, Dobřemysl, Soukup - Topinka, Kukla, Račanský - Sláma, Nový, Majer - Záhora.