474 376 851 hcklasterec@email.cz

Největší světová sportovní událost v historii města

Ve dnech 5. až 9. února 2020 pořádá ČSLH ve spolupráci s naším klubem a firmou M-club s.r.o. na zimního stadionu v Klášterci nad Ohří mezinárodní turnaji U18. Utkají se zde reprezentační týmy do 18 let pěti zemí – České republiky, USA, Ruska, Finska a Švédska. V Klášterci nad Ohří se dosud tak významná sportovní událost nikdy nekonala.

Zápasy se odehrají na zimních stadionech v Klášterci nad Ohří a v Chomutově, všechny zápasy našeho národního týmu se však uskuteční právě na kláštereckém ledě. Také pro hokejové fandy nejatraktivnější zápas Rusko vs. USA se odehraje v Klášterci nad Ohří, a to v pátek 7. února 2020. Tento turnaj a následné mistrovství světa hráčů do 18 let se uskuteční před draftem do NHL, proto se ho zúčastní více než stovka agentů, skautů, pozorovatelů a generálních manažerů nejen z NHL, ale z celého světa. Společně s mistrovstvím světa v ledním hokeji se v této věkové kategorii jedná o nejvíce sledovaný turnaj.

Vstupenky na jednotlivé zápasy budou v prodeji na recepci zimního stadionu od 1. února 2020 za cenu 100Kč na sezení a 50 Kč na stání. Děti do 115 cm budou mít vstup zdarma.

Jedná se o velice zajímavou akci a vzhledem k tomu, že očekáváme velkou návštěvnost na všech utkáních, věnujte prosím pozornost informaci o parkování.

Význam této akce vyvolal zvýšený zájem ze strany médií (tisk, televize, apod.), již dlouho před turnajem je registrováno více než 100 skautů, agentů pozorovatelů z NHL a z mnoha evropských zemí. Očekáván je také zájem ze strany známých hokejových osobností, pracovníků ČSLH, sponzorů, čestných hostů atd... Z těchto důvodů bude parkoviště ve sportovním areálu (cca 70 míst) vyhrazeno pro výše uvedené osoby.

Pro všechny ostatní návštěvníky budou připraveny parkovací plochy pro přibližně 200 aut na ploše bývalého pískového fotbalového hřiště, které se nachází nad zimním stadionem.

Předem děkujeme za pochopení a spolupráci při této mimořádné sportovní akci.

19. září 2020 | 17:00
2:3, 1:1, 4:1

Utkání s Louny je odloženo.

25. září 2020

Číst více >

Upozornění pro návštevníky zimního stadionu.

24. září 2020

Číst více >

Klášterci se vstup do nové sezóny nevydařil

19. září 2020

Klášterečtí hokejisté zajížděli ke svému úvodnímu zápasu nové sezóny do Roudnice nad Labem a na cestu zpět domů si chtěli "přibalit" získané tři body - to se nakonec bohužel nepovedlo. Klášterec se v...

Číst více >