1) Od kolika let hraješ hokej a kdo tě k němu přivedl?

K hokeji mě přivedla mamka někdy ve čtyřech letech. Mamka je můj největší a nejpřísnější fanoušek.

2) Jakou cestou jsi se dostal z Klášterce do Kadaně?

Jako malého mě přivedli rodiče na klášterecký zimák, kde jsem hrál do 7. třídy. Pak jsem začal jezdit do Chomutova a za Piráty jsem hrál rok. V další sezóně jsem hrál mládežnickou extraligu v Litvínově a poté už jsem zamířil do Kadaně, kde jsem dosud.

3) Poslední zápasy nastupuješ za "A" tým Kadaně. Jaké to je hrát proti už velmi zkušeným hráčům a jak jsi si zvykal na první ligu?

Dospělý hokej je daleko rychlejší, hráči jsou chytřejší a fyzicky vyspělejší a na všechno je strašně málo času.

4) Jaké máš plány pro letošní rok nebo blízkou budoucnost?

Do konce sezóny bych chtěl odehrát co nejvíc zápasů a poprat se o místo v "A" týmu pro příští rok.

5) Jaké je to hrát pod někým tak zkušeným jako je Petr Klíma, který vyhrál s Edmontonem Stanley Cup?

Jsem v týmu teprve krátce. Tréninky vede hlavně p. Novák, který mě trénoval už v dorostu a jako trenér mi dal asi nejvíc. Osobnost p. Klímy je cítit v celém klubu a je vidět, že to s kadaňskym hokejem myslí dobře. Ale je super vědět, že si vás do týmu vybral někdo, kdo toho tolik dokázal.