Turnaj 3. tříd v Klášterci nad Ohří.

V sobotu 29.12. pořádal tým HC Tygři Klášterec nad Ohří turnaj 3. tříd v ledním hokeji. Turnaj začal ráno v 08:00 a účastnilo se ho sedm týmů.

Hokejový tým HC Tygři Klášterec nad Ohří již tradičně pořádal na svém "zimáku" turnaj v ledním hokeji 3. tříd, kterého se zúčastnilo sedm mužstev - Klášterec nad Ohří, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Cheb, Rakovník, Česká Lípa a Sokolov.

Systém turnaje:

- Každý s každým

- 2x15 minut

- Body se rozdělovaly klasicky (Výhra tři body atd..)

- Při nerozhodném výsledku po základní hrací době následovaly nájezdy - vítězný tým získal druhý bod.

Už od začátku turnaje mohli diváci sledovat velmi napínavé hokejové boje a hlavně parádní výkony všech hráčů na kluzišti. "Souboj hlasivek" se odehrával již tradičně na tribunách, kde své favority a hlavně děti podporovali rodiče ze všech sil a atmosféra tak byla opravdu výborná!

Za své výkony by si určitě všechny mužstva zasloužila první místo, ale bohužel vítěz mohl být jen jeden.

Celkové pořadí:

1. HC Tygři Klášterec nad Ohří

2. HC Rakovník

3. HC Stadion Cheb

4. HC Stadion Litoměřice

5. HC Baník Sokolov

6. HC Roudnice nad Labem

7. HC Česká Lípa

Všichni účastníci obdrželi medaile a poháry. Turnaj měl také svůj All Stars tým, který byl vytvořen vždy jedním hráčem z každého mužstva. Turnaj se pod vedením Miroslava Koblitze opět povedl a děti si tak mimo cen mohli domů odvézt krásné vzpomínky a nové zážitky.