Tygři otočili zápas v Kadani!

Klášterečtí hokejisté odehráli v sobotu další utkání krajské hokejové ligy. Tentokrát bylo na programu "DERBY" proti nedaleké Kadani "B". Klášterec nevstoupil do zápasu vůbec dobře a už od páté minuty prohrával 0:2. V 8.minutě se dostal také ke slovu Klášterec, který zásluhou Václava Bečky sníżil. První branka tygry "nakopla" a do konce třetiny se trefily ještě dvakrát zásluhou Tomáše Berana a Martina Hartmana. Druhá třetina nabídla vyrovnanou hru a oba celky přidali po jedné trefě. V posledním dějství se dařilo lépe kláštereckým hráčům, kteří přidali zásluhou Martina Videva a Dominika Drazdíka dvě branky a nakonec si z velmi těžkého utkání připsali tři body. V dresu tygrů dostal v utkání také šanci mladý Jan Matějka, který se hned uvedl vstřelenou brankou.