474 376 851 hcklasterec@email.cz

NOVÉ LOGO HOKEJOVÉHO KLUBU !

V loňském roce oslavil klášterecký hokej 60. výročí svého působení v našem městě. V roce 1993 se hokejový oddíl osamostatnil, když vystoupil z Tělovýchovné jednoty a vznikl Hokejový klub HC Klášterec nad Ohří. Tento klub začal samozřejmě využívat i vlastní logo, které znáte v jeho původní podobě dodnes.

Vše má svůj vývoj a proto se vedení hokejového klubu rozhodlo v letošním roce změnit podobu loga a s tím i spojený název klubu.

Vzhledem k tomu, že do této změny bychom rádi zapojili i širokou veřejnost našeho města, si tímto dovolujeme vypsat anketu – o „NOVÉ LOGO HOKEJOVÉHO KLUBU“.

Lidé, kteří se chtějí do této ankety zapojit mají možnost do 30.4.2018 zaslat svůj návrh loga a názvu klubu na adresu: HC Klášterec nad Ohří, Stadion 356, 431 51 Klášterec nad Ohří nebo na emailovou adresu: hcklasterec@email.cz. V případě dotazů spojených s touto anketou můžete také volat na telefon +420777171455 p. Petr Mikeš.

Vedení hokejového klubu veškeré návrhy vyhodnotí a vybere tu nejvhodnější variantu. V měsíci září na některé z hokejových akcí, pak představíme veřejnosti náš nový název i logo.

V případě, že vybereme některé Vámi navržené logo, bude tvůrce tohoto návrhu oceněn zástupci klubu.

Tato anketa nezavazuje vedení hokejového klubu vybrat logo a název z předložených návrhů.

Petr Mikeš

HC Klášterec nad Ohří

10. února 2019 | Litoměřice
1:1, 0:2, 1:2

Finále už klepe na dveře!

20. února 2019

Letošní sezóna se dostala do svého finále a k radosti všech kláštereckých fanoušků si v něm zahraje i Klášterec. Tygři si v semifinále play-off poradili s týmem Litoměřic B a ve finále si zahrají...

Číst více >

Klášterec je ve Finále!

10. února 2019

Hotovo! Klášterečtí hokejisté ovládli i druhé utkání semifinále play-off proti Litoměřicím "B" a probojovali se tak do finále soutěže. Po sobotní výhře 3:2 na domácím kluzišti se klášterečtí tygři...

Číst více >

Tygři urvali výhru v samotném závěru utkání!

10. února 2019

Základní část Krajské ligy mužů ledního hokeje je již minulostí a v sobotu 9.2. se tak mohlo rozjet semifinále play-off. Klášterec v prvním utkání přivítal svého semifinalového protivníka z Litoměřic...

Číst více >