Tři body na úvod! Klášterec porazil Louny

Klášterečtí hokejisté mají na svém kontě premiéru v novém ročníku Krajské ligy a hned si můžou odškrtnout první kolonku "splněno". Na klášterecký led přicestoval tým z Loun, který se jako první v utkání radoval z branky. Nicméně klášterečtí hokejisté hned po minutě hry srovnali, poté se dostali do střelecké i herní pohody a po dvou třetinách vedli 5:2. Lounští hokejisté ještě na začátku třetí třetiny snížili na rozdíl dvou branek, ale dnešní muž zápasu Jiří Vlastník přidal v 52.minutě šestou branku domácích, svůj čtvrtý kanadský bod v utkání a klášterečtí tak dohráli utkání s pohodlným náskokem. Velkou pochvalu dnes musíme vyseknout domácímu strážci branky. Tomáš Mědílek předvedl ve svých devatenácti letech parádní výkon a i díky němu si tak Klášterec připsal první tři body do tabulky.